Wpis z mikrobloga

Jak nazywa się taki program który kasuje sterowniki graficzne bo ponoć jak sami odinstalujemy zawsze cos zostaje. Te gówniane sterowniki od AMD ciągle coś #!$%@?ą i muszę pogrzebać na nowo. Tak z d00py ścina mi obraz i później mam komunikaty o WATMANIE. Jakieś pomysły ?
#pcmasterrace #informatyka #komputery #amd
  • 11
  • Odpowiedz
Te gówniane sterowniki od AMD ciągle coś #!$%@?ą i muszę pogrzebać na nowo. Tak z d00py ścina mi obraz i później mam komunikaty o WATMANIE.


@mxhugo: też to masz? mi reinstal nic nie pomógł jak coś
  • Odpowiedz
@NagiMiecz: No karta mocno stara R9 270x w losowych momentach potrafi się to pojawić raz często a raz na parę dni. Kiedyś zrobiłem reinstal i też nic nie dało.
@steny-jwr: o to chyba o to mi chodziło
  • Odpowiedz
@NagiMiecz: @mxhugo: a skąd wiecie że to sterowniki a nie oprogramowanie dołączone do sterowników ? Nikt Wam nie każe instalować całego pakietu z paczki instalacyjnej, zawsze możecie ręcznie zainstalować same sterowniki po rozpakowaniu paczki instalacyjnej.
  • Odpowiedz
@JoeBlade: No nie wiem, ale sprawdzę i to. Mi wywala tego watmana nawet nie ma nigdzie opcji żeby do niego się dostać i coś pogrzebać na YT widziałem że grzebali.
  • Odpowiedz
@mxhugo: to sprawdź logi amd: **C:\Program Files\AMD\atikmdag_dce.log**
Najlepiej wywal ten plik i jak błąd się powtórzy to wklej tutaj zawartość poprzez jakiś portal hostujący pliki.
  • Odpowiedz