Wpis z mikrobloga

Moi drodzy. Czy jedynym sposobem potwierdzenia, że jest się na kwarantannie jest posiadanie takiego wpisu w IKP? Pełno dzieci z klasy/szkoły mojej córki otrzymało dzisiaj telefony i/lub pojawiły się wpisy w IKP o konieczności kwarantanny. Natomiast na koncie mojej córki nie ma żadnych informacji. Również nie miałem połączenia z taką informacją. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Padła tylko ogólna informacja ze szkoły, że dzieci przechodzą na kwarantannę i należy czekać na informację z sanepidu.
#koronawirus
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mmmmmmmmmmmmmm: właśnie chodzi o to, że nie wbijali wszystkim tylko dzieciom, które widziały się z jakimś nauczycielem. Straszny bałagan jest.

@Nosazn: próbowałem ale nic z tego. Do szkoły zakaz wstępu i telefonów nie odbierali. Podobnie sanepid. Na Librusie nikt nie odpowiada.
@TakiTaki: mam średnio jedną rozmowę z sanepidem dziennie od sześciu dni. Coś się wczoraj pochrzaniło, test syna im doszedł, córki nie, więc rano sama wbijałam info dla sanepidu, że ma pozytywa.

Jak zadzwonili po południu, kobieta narzekała, że im od wczoraj dane nie wchodza od razu, miała problem z podglądem zgłoszenia przez część rozmowy.

Na IPK jest opcja zgłoszenia do kwarantanny, możesz to sam zrobić.