Wpis z mikrobloga

Na Live leci rozmowa Ingi i Vanesy, czy ja dobrze zrozumiałam że ona ma dziecko?nie usłyszałam która ma dziecko, albo czy chodziło o Łukiego? ktoś to słyszał też ? no i mówią o randce Łukiego z Wikim
#hotelparadise
  • 31
  • Odpowiedz
@Opportunist: nie wyraźni powiedziała Vanesa że coś tam coś że ma? czy on ma dziecko, myślisz że o psa by chodziło? trzeba jutro wyczaić ten moment, szumi ocean, Matli walił piłką i nie dosłyszałam
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Nie kojarzę żeby tam coś było o dziecku, może skojarzyło Ci się z dzieckiem, bo Klapessa relacjonowała rozmowe z Łukim i cytowała samą siebię mówiącą o Indze że jest taka 'malutka drobniutka i do zaopiekowania się'
  • Odpowiedz
@Amikamamy: ja wiem! Na słuchawkach słuchałam:) Klapessa streszczała rozmowę z Chomikiem - opowiadała mu o tym, jak to Fitnesiara powiedziała, że Klapessa ma dziecko.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Ja też żongluje między lajwem a komentarzami i coś mi mogło zawsze umknąć, ale teraz ja mam do Ciebie pytanie z innego komentarza. Słyszałaś żeby Vanessa obsmarowywała Wiki do Łukiego? Czy mi to całkiem umknęło?
  • Odpowiedz
@Catastroish: no ja bym nie nazwała tego obsmarowaniem, Vanesa powtórzyła rozmowę Indze co powiedziała do niego, a powiedziała w sumie prawdę ,że Łuki sam musi zadecydować z kim chce ,bo jednak Inga szuka związku, jest fajna ,a Wiki choć też jest fajna to jednak tęskni za Miłoszem, że jak on wróci to na pewno poleci do Miłosza, moim zdaniem powiedziała to co myśli i dobrze oceniła tą sytuacje
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Ja tez bym tego nie nazwała obsmarowywaniem, ale okazuje się że części rozmowy chyba nie słyszałam. A tam ktoś pisał że Klapessa mówiła do Łukiego o tym że Wika puściła plote że Vanessa ma dziecko i że jest przekonana, że ją obgaduje.
  • Odpowiedz
@Catastroish: aaaa, no to jednak coś z dzieckiem było, ale z tego co ja widzę, słyszę i pokazują Wiki nie smarowała tyłka Vanesie czy Indze,i tej rozmowy z Łukim nie słyszałam, owszem Wiki mówiła że zna Vanesę i sporo jej znajomych ,że Vanesa w rzeczywistości jest inna, potrafi się bawić a nawet poszaleć, to słyszałam, zresztą to też mówiła do Vanesy że ma się zacząć dobrze bawić bo potrafi, na co
  • Odpowiedz
@Amikamamy: tak, tez to widziałam. Były wtedy w łazience w trójkę Inga Vanessa i Wiki i Wiki była już konkretnie wcięta nie? A potem Vanessa jeszcze pytała Ingi o co chodziło Wiki z tym byciem sobą. Część tego widziałam, ale o tej plocie że Wiki mówiła, że Vanessa ma dziecko nie słyszałam nic. O obsmarowywaniu też nic nie wiem, albo mówiła rzeczy, które dla mnie nie są obsmarowywaniem
  • Odpowiedz
@Catastroish: ja też tego nie słyszałam, nie zawsze oglądam ale słuchawkę mam, jak coś to pogłaśniam, tego naprawdę nie słyszałam, myślę że któraś z lasek -graczek budują teorię spiskowe w tym Łoniak ,bo on to niewiem gdzie go dać ,bo ni to facet ni to wydra
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Oni te live'y tak cicho puszczają, że czasami już nie mam czego podgłośnić, komp na maxa, player na maxa, głośniki na maxa a połowy i tak nie słychać bo coś tam burczą pod nosem. A potem muzyczka na przejście sceny i mi bębenki rozwala -.-
  • Odpowiedz
@Catastroish: no albo np.mlaskanie Łoniaka, chrapanie czy nie daj boziu śpiewanie, mycie zębów elektrykiem, czy suszarka w ruch, no szał w uszach i mroczki w oczach mam, nie raz podziwiam tamtejszych podsłuchiwaczy, oni przechodzą katusze z nimi
  • Odpowiedz