Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Anapara: ale w sumie czemu ? Czemu każdy się tak #!$%@? do tego co powiedziała? Nie powiedziała nic co nie byłoby prawdą. Laska już wcześniej zauważyła to że typ leci w #!$%@? i było nawet pokazane jak Wiktoria rozmawia o tym z Mateuszem. Cały sezon każdy po niej jechał jak po szmacie to jeden raz na odchodne też mogła sobie powiedzieć co myśli i gówno nam do tego. Każdy z
  • Odpowiedz
@Anapara: Wszyscy ja w **uja robili przez tyle tygodni to, dlaczego ona nie mogła powiedzieć tego co i jak czuje? Fakt, że mogła to zrobić z nieco większą dozą klasy tam przy kanapie, ale na rajskim zrobiła moim zdaniem dobre zamieszanie.
  • Odpowiedz
@elfikWzbozu: Bo nie akceptuję takiego zachowania, tak jak nie akceptowałam tego jak po niej jechała prawie cała ekpia i jaki jej tam zgotowali gnój. Jednak zdania na jej temat nie zmienię przez to, że jej się trochę ulało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam wyrobioną swoją opinię na temat całej tej szopki HP i jeden wybuch Wiki tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Anapara: Prawda jest taka że Wiktoria w ogóle nie powinna iść do tego programu. Zauważ że ona na największe pierdoły reagowała bardzo impulsywnie. Wydaje mi się że jej przemówienie zasponsorował stres i histeria. Ona tam miała #!$%@? i nie zdziwiła bym się gdyby nie kontrolowała tego co mówi bo w napadach złości to idzie z ciebie jak z rozrzutnika do gnoju ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz