Wpis z mikrobloga

przejście graniczne jest do przekraczania granicy a nie las.


@Gdy_przyjdzie_wiosna: Przecież posłuchali twoich jakże światłych rad i poszli na przejście graniczne. (Pewnej liczbie udało się przedostać, mimo iż Białorusini blokowali). I co im to dało?

To samo co od początku władzy PiS, czyli nic. Na przejściach granicznych obecnie nie ma możliwości złożenia wniosku azylowego na mocy dwóch rozporządzeń: z 13 marca 2020 o zawieszeniu lub ograniczeniu ruchu na wszystkich przejściach granicznych
@Gdy_przyjdzie_wiosna: w biblii można znaleźć cytat na wszystko

"Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie". Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię?Kiedy
@haabero: i można by powiedzieć że makao i po makale ale oni przybyli tu żeby nielegalnie przejść przez granicę, popełnić przestępstwo, a nie doświadczył ich los i przyjeżdżają tu za pracą pomocą i lepszym życiem. Zobacz na przykłady bogatszych europejskich państw. Tam to widać jak na dłoni.
@Andreth: Zobacz ile u nas Turkow Wietnamczyków Ukraińców oraz Afroamerykanów. Ile osób swego czasu z Kazachstanu przyjelismy. No jak oni to zrobili ze
@Andreth: #!$%@? sprawę, tak to jest jak się leci na wycieczkę i nie sprawdza dokładnie oferty xD

Co do Bilbli to spokojnie, jak dobrze posmaruje się jakiemuś księdzowi to wszystko będzie w zgodzie z naukami Jezusa nawet jakby do nich z ostrej zaczęto szyć, najwyżej trzeba będzie się wyspowiadać xD
@Andreth: Być może nie do końca się zgadzamy w sprawie kryzysu na granicy, ale patrząc na Twoje wpisy jestem pewien jednego: w kwestiach prawnych, formalnych dotyczących azylu, jesteś jedną z najlepiej zorientowanych osób na tym portalu. Dzięki, że dzielisz się tą wiedzą.

@Gdy_przyjdzie_wiosna:
„Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć
@Gdy_przyjdzie_wiosna:
"Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i