Wpis z mikrobloga

Chciałem dzisiaj sprawdzić jak wyglądała by rekrutacja na taki WOT, poszedłem czysto informacyjnie bez zamiaru wchodzenia w to odrazu tylko się rozejrzeć.

I to jest #!$%@? dramat, osoba pierwszego kontaktu powinna mieć predyspozycje do jasnego wytłumaczenia i powinna mieć do tego chęci.

A zastałem jakąś sukę po 50 która była realnie oburzona że śmiem zajmować jej czas, #!$%@? zgłaszam się ochotniczo do służby i oczekuje szacunku
Jak teraz traktuje się mnie jak psa to dziękuję, ciekawe jak będzie gdy zrobią powołanie, zamknij ryj i leć nas pierwszą linię ginąć za Błaszczaka ?

Podziękowałem, zaznaczyłem że nie tak się prowadzi rekrutację

#!$%@? z tego kraju nic nie będzie.
#wot
#wojsko #bialorus
#militaria
  • 57
@b4rt3k: Tego nie powiedziałem, jakby to miało mnie zatrzymać to lepiej bym się nie podejmował( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chodzi o to że promuje się te wojsko, zachęca do dołączenia i taki jest oficjalny status, a praktyka i pierwsze kontakty są #!$%@?.

Naprawdę pomyślałem że ja mam walczyć za tą #!$%@?ę i ona ma prawo pracować w takiej instytucji.
Serio postaram się by ją #!$%@?, to jawny sabotaż(
Tego nie powiedziałem, jakby to miało mnie zatrzymać to lepiej bym się nie podejmował( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chodzi o to że promuje się te wojsko, zachęca do dołączenia i taki jest oficjalny status, a praktyka i pierwsze kontakty są #!$%@?.


Naprawdę pomyślałem że ja mam walczyć za tą #!$%@?ę i ona ma prawo pracować w takiej instytucji.

Serio postaram się by ją #!$%@?, to jawny sabotaż( ͡°
@justypl: Pracuje, mam rodzinę i 28 lev, pełnoprawna służba raczej jest zarezerwowana dla młodszych kolesi i chociaż wot to #!$%@? w porównaniu do prawdziwej armii to lepsze to niż.

Chociaż( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak skomentujesz pogłoski o tym że profesjonalne wojsko bierze sobie L4 jak dostają delegacje na granicę a wot poleciał jak Reksio na szynkę( ͡º ͜ʖ͡º).
no tak, chętny do organizacji paramilitarnej zdziwiony, że nie częstują herbatką tylko pogardą. Taka to będzie właśnie praca. Będziesz zdziwiony, że uchodźcy rzucają w ciebie kamieniami i zniesmaczony, że wróg nie ostrzega kiedy strzela.
To nie jest zabawa w paintball..