Wpis z mikrobloga

Chciałem dzisiaj sprawdzić jak wyglądała by rekrutacja na taki WOT, poszedłem czysto informacyjnie bez zamiaru wchodzenia w to odrazu tylko się rozejrzeć.

I to jest #!$%@? dramat, osoba pierwszego kontaktu powinna mieć predyspozycje do jasnego wytłumaczenia i powinna mieć do tego chęci.

A zastałem jakąś sukę po 50 która była realnie oburzona że śmiem zajmować jej czas, #!$%@? zgłaszam się ochotniczo do służby i oczekuje szacunku
Jak teraz traktuje się mnie jak psa to dziękuję, ciekawe jak będzie gdy zrobią powołanie, zamknij ryj i leć nas pierwszą linię ginąć za Błaszczaka ?

Podziękowałem, zaznaczyłem że nie tak się prowadzi rekrutację

#!$%@? z tego kraju nic nie będzie.
#wot
#wojsko #bialorus
#militaria
  • 57
  • Odpowiedz
  • 3
@Kondziu5 będziesz zmieniał swoje plany tylko z powodu starej babki co miała zły humor? Skontaktuj się z kimś tel lub mailowo, może trafisz na ogarnietego gościa ;)
  • Odpowiedz
@b4rt3k: Tego nie powiedziałem, jakby to miało mnie zatrzymać to lepiej bym się nie podejmował( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chodzi o to że promuje się te wojsko, zachęca do dołączenia i taki jest oficjalny status, a praktyka i pierwsze kontakty są #!$%@?.

Naprawdę pomyślałem że ja mam walczyć za tą #!$%@?ę i ona ma prawo pracować w takiej instytucji.
Serio postaram się by ją #!$%@?, to jawny sabotaż(
  • Odpowiedz
Tego nie powiedziałem, jakby to miało mnie zatrzymać to lepiej bym się nie podejmował( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chodzi o to że promuje się te wojsko, zachęca do dołączenia i taki jest oficjalny status, a praktyka i pierwsze kontakty są #!$%@?.


Naprawdę pomyślałem że ja mam walczyć za tą #!$%@?ę i ona ma prawo pracować w takiej instytucji.

Serio postaram się by ją #!$%@?, to jawny sabotaż( ͡°
  • Odpowiedz
@justypl: Pracuje, mam rodzinę i 28 lev, pełnoprawna służba raczej jest zarezerwowana dla młodszych kolesi i chociaż wot to #!$%@? w porównaniu do prawdziwej armii to lepsze to niż.

Chociaż( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak skomentujesz pogłoski o tym że profesjonalne wojsko bierze sobie L4 jak dostają delegacje na granicę a wot poleciał jak Reksio na szynkę( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
no tak, chętny do organizacji paramilitarnej zdziwiony, że nie częstują herbatką tylko pogardą. Taka to będzie właśnie praca. Będziesz zdziwiony, że uchodźcy rzucają w ciebie kamieniami i zniesmaczony, że wróg nie ostrzega kiedy strzela.
To nie jest zabawa w paintball..
  • Odpowiedz
@hu-nows: Ty się w łep #!$%@?, wojskowy może se taki styl przybrać a nie cywil gdzie jesteśmy na takiej samej stopie i jest on powołany do pomocy.
I tak jak chcę stawiać swoje zdrowie i życie w godzinach próby to nie będzie mi tu #!$%@? gorzej niż w urzędzie.
  • Odpowiedz