Wpis z mikrobloga

#opony #nokian #zeetex #hankook #dunlop #motoryzacja

Mirki, szukam opon do VW Passat B7 205/55/16. Jeżdżę zimą dużo mniej niż latem, ale w większosci cała rodziną.

Opony Zeetex zbierają pozytywne opinie, natomiast nie znam ich w ogóle i nie wiem czy warto je kupić? Bardzo duża różnica w cenie względem takich Michelinow albo Dunlopow.

Zależy mi na jak najlepszej przyczepności na mokrej nawierzchni w zimie, mieszkam przy Beskidach Śląskich więc jakieś gorki są, ale rzadko gdy jest biało.

Pomożecie?
  • 12
@WatchYourBack jestem po prostu ciekawy - na lato mam Dunlopy BluResponse i są świetne. Na zimę czas wymienić i się po prostu waham, wątpię zbeym kupił jakieś Chińskie - no ale zapytać warto
@gawix dla mnie szkoda zachodu i ciągłego myślenia, dokładasz 50 zł/sztuka i masz w miarę pewność, że opona będzie przewidywalna.

Od siebie mogę polecić Kleber Krisalp HP3, nie byłem do końca przekonany do marki (bo w testach to super) ale kupiłem, zrobiłem na nich 3 sezony, były wizyty w górach w śniegu i odczucie jest pozytywne. Może jest już nowszy model, nie śledzę na bieżąco.
@klawiszs dziwna sprawa bo inni użytkownicy nie podzielają twojej opinii. Najwidoczniej źle trafiłeś, ale wezmę to pod uwagę chociaż z doświadczenia byłem bardzo zadowolony z Nokianow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: spójrz na nowy model Uniroyala. Założyłem bo że starego byłem zadowolony ale nowy jest cichszy tylko nie powiem jak jedzie na śniegu bo jeszcze nie miałem okazji