Wpis z mikrobloga

@pilot1123: no własnie nie lata, czuję jakby przed piętą mój łuk stopy jest dość wysoki i zbiera się tam powietrze, które pierdzi podczas gdy stoję na palcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na necie opinie całkowicie różne, zły fit, najlepszy fit, ale gdzie tu prawa leży, to sam nie wiem, bo jestem nubkiem w tym temacie
  • Odpowiedz
@lugre: pudło, kupiłem la sportivy aragony, problem z nimi taki, że nigdzie w stacjonarnych sklepach nie można ich dostać, ale metodą prób i błędów, no i odsyłania nietrafionych rozmiarów, dopasowałem je wystarczająco, że leżą dobrze na stopie bez pierdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do Salticów, to masz pomysł gdzie można je po przymierzać, bo nigdzie nie spotkałem się z ich butami, a chciałbym sprawdzić
  • Odpowiedz
@Van_Gato: ooo masz, ja mam cobry lasportivy i dobrze siedzą, ale są tak za małe, że stopy mam fioletowe po jednej drodze xD a saltici jak kupowałam to ziomek w sklepie mi mówił, że dużo osób ma z nimi problem bo pięta nie siedzi- u mnie na początku było dziwnie, teraz jak sie rozbiły jest git.

Ja mierzyłam i kupowałam we Wrocu w Horyzoncie, nie mam pojęcia czy były trekkingowe,
  • Odpowiedz
@lugre: o widzę, że jednak nie tylko takie ja miałem odczucie po wizycie we Wrocławskim skalniku, mówimy o tym samym sklepie w pasażu pod torami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po przymierzeniu drugiej pary butów pan dawał już znaki, że nie ma czasu na jakieś zabawy w szukanie odpowiedniego fitu dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sprawdziłem stronkę horyzontu i niestety tylko wspinaczkowe
  • Odpowiedz
@Van_Gato: tak, mówimy o tym samym! xD tam jest dramat z tą obsługą, w Horyzoncie same dobre ziomki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No jak jesteś z Wroca/okolic to chyba rzeczywiscie bedzie git w Czechach bo w okolicach nic innego mi nie przychodzi do głowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lugre: no to dobry sklep, jak zbiera tak jednogłośne recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat na Czechy mam nawet bliżej niż do samego Wrocka, ale pandemia, to nawet na ściankę do ostrawy nie można pojechać, bo testów wymagają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz