Wpis z mikrobloga

Przypominam że w dużej mierze ci sami ludzie, którzy radośnie skakali na trupie kobiety, która zmarła przez błąd lekarzy zaszczutych i zdezinformowanych co do legalności usunięcia martwego dziecka z macicy kobiety której życie było zagrożone, sami spowodowali tę dezinformację, przerzucając przy tym winę, oraz stręczyli przyjmowanie niezidentyfikowanych, nielegalnych zielonych ludzików szturmujących granicę, przysłanych przez Putina.
Do tego, 0p0zycja chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej i ze Strefy Schengen - dzbany nie rozumieją że obrona wschodniej granicy przed niezidentyfikowanymi, nieudokumentowanymi przybyszami (równie dobrze mogliby tam się znaleźć agenci Putina bądź żołnierze) jest nie tylko naszą sprawą i naszą odpowiedzialnością - jak przekroczyliby tę granicę to mieliby drogę wolną do każdego kraju w Unii.

#bekazlewactwa #neuropa .ru #4konserwy #konfederacja #takaprawda #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziadyga1: ja nie mam wyparcia, bo to co piszesz to bzdury. Opozycja nie chce nas wyprowadzić z UE, nikt nie skacze na trupie kobiety, lekarze nie popełnili błędu i nikt z opozycji nie wspolpracuje z Łukaszenką, a opozycja chce zabezpieczyć granice, nie chcą nielegalnych imigrantów wpuszczać. Do czego to doszło, że takie bzdury, które łatwo można zweryfikować ludzie wierzą. Każde twoje słowo to kłamstwo.
  • Odpowiedz
@Trixie:

Opozycja nie chce nas wyprowadzić z UE


Między innymi wspomniane przeze mnie działania wskazują że chcą

nikt nie skacze na trupie kobiety


https://twitter.com/prezeska113/status/1457027400177537024

lekarze nie popełnili błędu


Jasne, nie mogli usunąć już martwego dziecka, bo analfabeci implikują od jakiegoś czasu że w wyniku wyroku TK zmieniło się prawo i zmieniona została ustawa, podczas gdy od 1993 funkcjonuje w tej kwestii to samo prawo.

nikt z opozycji nie wspolpracuje z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziadyga1: nawet nie mam ochoty tego komentować, ale jeszcze raz: opozycja nie chce wyprowadzić nas z UE, to między innymi posłowie pisu mówili o referendum wyjścia UE w 2027, nie opozycja, nikt nie tanczy na grobie tej kobiety, ona jest ledwie przykładem, co niektóre kobiety będzie czekac w przyszłości i ciężko, żeby się ludzie nie bali z tego powodu o swoją ciążę, prawo aborcyjne się zmienienilo rok temu, nie w 1993
  • Odpowiedz