Wpis z mikrobloga

TEMAT ZASTĘPCZY. Czemu nikt nie zajmuje się tak bardzo rosnącą inflacją i polskim ładem?


@opinel: ostatnio jest kilka tematów "nośnych" inflacja, "polski" ład, granica, kary za Turów.

prawaki i tak nie zrozumieją Twojej ironii :)

Zresztą dla nich jest tematem zastępczym tylko to, czego nie lubią xD


@PrzeKomentator: opozycja sama się na granicy skupia, Tokarczuk się wypowiada o granicy a nie o ekonomii na przykład( ͡° ͜ʖ ͡
@opinel: Póki co wykopki piszą pieśni pochwalne na cześć Jarosława Kaczyńskiego i PiSu, propaganda w #tvpis stała się zayebista i w ogóle Kaczyńskiemu to trzeba pomniki w Berlinie budować xD Ale temat uchodźców za miesiąc się skończy bo spadnie śnieg i będą mrozy a wtedy obudzimy się w grudniu z sondażami PiS - +40% i pozostanie tylko wykopkom życzyć miłego Nowego p0lskiego Ładu xD
propaganda w #tvpis stała się zayebista i w ogóle Kaczyńskiemu to trzeba pomniki w Berlinie budować xD Ale temat uchodźców za miesiąc się skończy bo spadnie śnieg i będą mrozy a wtedy obudzimy się w grudniu z sondażami PiS - +40% i pozostanie tylko wykopkom życzyć miłego Nowego p0lskiego Ładu xD


@NaczelnyWoody: i to nie tylko propaganda TVP, jednak również same działania opozycji i jej zwolenników robią wszystko, aby PiS przypadkiem
chociażby TY, Chciałeś iść na Marsz Niepodległości, ale żaliłeś się, że na kwarantannie jesteś.

A jak wiadomo MN to manifest poparcia dla PiS


@PrzeKomentator: właśnie MN to nie sam PiS i chciałem pójść tylko dlatego, że Trzaskowski chce jego zakazu a tak to nigdy tam nie byłem. A więc słabe te twoje #60groszyzawpis (σ ͜ʖσ) Jak ja jestem pisowcem to ty jesteś dosłownie
przykład z głosowania na PiS dotyczył Twojego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaczelnyWoody: nie byłem na drugiej turze prezydenckich, więc jak miałem głosować na PiS?( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzaskowski i Duda to poniżej moich standardów moralnych, straciłbym godność głosując na każdego z nich. Trzaskowski rządzi u mnie w mieście i jest beznadziejnym prezydentem, dla niego miasto kończy się na placu Zbawiciela dosłownie. Pamiętam
@NaczelnyWoody: muszę ci powiedzieć, że masz epickie gwoździe we łbie, jakbym tam poszedł i PiS by to brał za "swój" sukces to by się potem zdziwił przy urnie wyborczej, bo nie oddałbym na nich głosu jak zawsze, ale nie, musisz wszędzie pisowców widzieć i ludzi od pisowców wyzywać a potem zdziwiony, że PiS wygrywa wybory jak samemu wszystkich dosłownie #!$%@? xD