Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DiggerMeat: pis nie robi nic innego tylko szkodzi Polsce. Popieranie pisu na jakimkolwiek polu jest niezgodne z racją stanu i to jest fakt, którego tylko pisowiec nie zaakceptuje.
  • Odpowiedz
Wystarczy, aby nie wyłaczać zakupów z publicznych przetargów i jakiejkolwiek kontroli. Ale z pewnością zrobili to w jakimś szczytnym celu, cnie?


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Widzę masz pojęcie o Prawie Zamówień Publicznych. Za rok projekt, za trzy lata wykonawstwo. Świetny postulat kolego, taki w ogóle nie populistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TenTypZez:
  • Odpowiedz
Widzę masz pojęcie o Prawie Zamówień Publicznych. Za rok projekt, za trzy lata wykonawstwo. Świetny postulat kolego, taki w ogóle nie populistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kryptonim_putas: Tak tak, każda wymówka jest dobra, a Obajtek zupełnie przypadkowo założył już spółkę o profilu pasującym pod wykonawstwo takiego projektu xd Wierz dalej PiSowi, powodzenia.

Powiedz mi, mając całe państwo w ręku nie są w stanie zrobić transparentnego zamówienia?
  • Odpowiedz
a Obajtek zupełnie przypadkowo założył już spółkę o profilu pasującym pod wykonawstwo takiego projektu


Dawno obalony fake news, ale kto by się tam przejmował. Doprawdy, trzeba mieć ujemne IQ żeby kupować tak oczywiste brednie. Sorry.

@TenTypZez:
  • Odpowiedz
@Alakecz: Akurat polityka migracyjna to jedyna rzecz która pisiorom wychodzi i trzeba być debilem jak ty żeby w tej sprawie utrudniać jakiekolwiek działania. No ale całe szczęście jedyne co możesz zrobić to tylko wmawianie innym bycie pisiorem. Zakładaj kurtke z cyrlicą na plecach i wracaj na służbę bo przerwa się skończyła
  • Odpowiedz
pis nie robi nic innego tylko szkodzi Polsce. Popieranie pisu na jakimkolwiek polu jest niezgodne z racją stanu i to jest fakt,


To jest właśnie beton, którego ciężko szukać po prawej stronie. Tak kolego. Szkieletor z He-mana, Gargamel ze Smerfów i drużyna R z Pokemonów to postaci mniej jednowymiarowe i mniej przejaskrawione niż PiS w narracji dla takich jak ty. Traktują cię gorzej niż twórcy kreskówek dla pięciolatków, a ty to połykasz
  • Odpowiedz
bez jajeczna PO


@StoSloty1488: Bez jajeczna PO biła się z górnikami, podniosła wiek emerytalny i zlikwidowała OFE. De facto najbardziej odważny rząd (tj. Tuska) od czasów Millera, ale ludziom bez zielonego pojęcia o polityce ciężko to ogarnąć.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Ja od wyzwisk zacząłem? Panie PiSior, co Pan. Pisior to dla Pana PISiora obraża? Co tam Pan szczeka Panie Pisiorze?

Proszę wyjąć knagę Kaczyńskiego z ust bo nie rozumiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: decyduje szeregowy poseł z Żoliborza i jego kolesie. #!$%@?ą kasę na bzdety( płot jest potrzebny i to bez dyskusji). Miliony pójdą do kieszeni, część wprost część lewymi machlojami. W całej sprawie brakuje przejrzystości
  • Odpowiedz
@TheJaster:

not sure if troll or really stupid...

Jeśli nie widzisz różnicy między budową muru bo twój sąsiad postanowił ci kilka tysięcy nieproszonych gości, a wymianą skarpetek służbowych i zakupu amunicji na ćwiczenia, to nawet nie chce mi się już z tobą gadać.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: Zresztą w fragmencie który wkleiłeś jak wół pisze że "przepis wymienia okoliczności, w których możliwe jest odstępstwo od zasady udzielenia zamówień publicznych [...] jego treść należy interpretować ściśle."

Więc sam sobie przeczysz.
  • Odpowiedz
@TheJaster:

Przestań robić z siebie głupca. Nie wołaj, szkoda mojego czasu.

3.) Inną z okoliczności, w których ustawa nie ma zastosowania wymienia art. 4 pkt 5 ustawy. Stosownie do treści tego przepisu, ustawy nie stosuje się, jeżeli wymaga tego m.in. istotny interes bezpieczeństwa państwa. Lege non distinquente, skoro sama ustawa nie dokonuje rozróżnienia rodzaju bezpieczeństwa, w opinii Urzędu Zamówień Publicznych przyjąć należy, iż chodzi tutaj zarówno o bezpieczeństwo wewnętrzne jak
  • Odpowiedz