Wpis z mikrobloga

#katowice #piotrowice #ochojec #csiwykop
Mirki i Mirabelki z Katowic! Poszukuję świadków kolizji drogowej

W piątek (5.11) lub w sobotę nad ranem (6.11) kierowca białego samochodu nie wyrobił na zakręcie i doprowadził do kolizji z czerwoną Toyotą

Zostawił za wycieraczką kartkę z numerem telefonu.

Niestety... osoba, która odebrała telefon do niczego się nie przyznaje. Tzn telefon odebrała kobieta, która mówi, że o niczym nie wie, bo mąż właśnie do pracy wyjechał. A mąż Janusz oddzwonił po godzinie z innego numeru i twierdzi, że mieszka w Jaworznie i w Katowicach bywa tylko autobusem i sprawca podał zły numer.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości Łętowskiego 36 w Katowicach. Osiedle Odrodzenia w Katowicach, tzw Manhattan

Jeśli na Wykopie są mieszkańcy Katowickiego Manhattanu, to oczywiście proszę świadków o kontakt

A może, ktoś pracujący na co dzień w CSI Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) umie ustalić dane adresowe na podstawie numeru telefonu? Wg mnie jest zbyt podejrzane, że sprawca podał zmyślony numer, który zaprowadził 30 km od Katowic. Policja, niestety od razu powiedziała, że przy wykroczeniach nie mogą prosić operatora o udostępnienie danych, więc moja jedyna nadzieja w Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakaś radę co mogę zrobić?
Pobierz Jack_Strong - #katowice #piotrowice #ochojec #csiwykop 
Mirki i Mirabelki z Katowic!...
źródło: comment_1636408197mnJPO5B2gx1quqVfa6SIYG.jpg
  • 13
@Jack_Strong: to na co to rejestrowanie numerów telefonów jakiś czas temu wprowadzili? Policja nie może ustalić potencjalnego sprawcy, bo za mało narozrabiał. W tym kraju to w cyrku nikt się nie śmieje...