Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bambrx: Na PS4 poszło kilka gier z przesyłka olx i nie było problemów. Jednak miałem też inne przedmioty i za jeden z nich praktycznie nieużywany koleś wystawil negatywa za nie wiadomo co i teraz mam tylko negatywną ocenę, jedną jedyną na kilkanaście wysyłek (olx ma to w dupie) ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bambrx: olx decyduje czy ma podstawy. Jak stwierdza że ma to zwracają mu kasę, a on ma Ci odesłać przedmiot, więc trzeba mocno wierzyć w uczciwość ludzi xD
@case25: gry są sprawne i ciekawi mnie czy gość może wyjść płytę z pudełka, włożyć tam byle co i napisać że #!$%@? nie zgadza się oddawać kasę xd?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bambrx: Myślę że jest taka możliwość, bo pewnie przelewają kasę jak poda numer przesyłki albo coś. Niedawno była akcja z butelką coli zamiast bluzy. Jak ja dostałem maila to wynikało z niego że decydują czy oddać kasę kupującemu, a co z przedmiotem - niewazne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bambrx: jak najbardziej może tak zrobic. Równie dobrze możesz mu wysłać płytę verbatim zamiast gier i też będzie to trudne do udowodnienia. Jedyne na co można liczyć to uczciwość ludzi. Jak trafisz na scamera to szanse na szybkie rozwiazanie sprawy sa niewielkie , raczej bez zgłoszenia na policje się nie obejdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bambrx: ja mogę opowiedzieć na swoim przykładzie jak zamówiłem dualshocka 4 i dostałem taniego pada od Pegasusa. Oczywiście 1 co zrobiłem to zgłosiłem olx-owi, że zamówienie się nie zgadza, zacząłem fotki. Oto odpowiedź


Zweryfikowaliśmy Twoje zgłoszenie. Niestety zostało rozpatrzone negatywnie.

To oznacza, że nie będziemy w stanie wysłać Ci zwrotu pieniędzy za ten zakup. Twoja płatność trafi do sprzedającego.

Przykro nam z powodu niedogodności, które Cię spotkały.

Oczywiście kasa poszla bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bambrx: ale poza tym zrobiłem tam na prawdę sporo transakcji i też takie na kwoty wyższe niż kilkaset złotych i nie zostałem oszukany, ludzie są raczej uczciwi - jezeli coś było nie tak to raczej pierdoły chociaż z perspektywy czasu chyba nie ryzykowalbym drugi raz drogich zakupów