Wpis z mikrobloga

@Chuseok zobacz, twoje ulubione info z oficjalnej strony szczepień to informacja partyjna. XD

Tymczasem jak czytamy na stronie:

Portal Szczepienia.info powstał w październiku 2007 r. z inicjatywy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny we współpracy z Polskim Towarzystwem Wakcynologii. Powstanie portalu było związane z planem WHO utworzenia sieci portali informujących o bezpieczeństwie szczepień w różnych językach europejskich (Vaccine Safety Network). Portal posiada akredytację WHO i został dodany do listy stron internetowych polecanych jako informujące o szczepieniach w sposób rzetelny i wiarygodny. Portal jest również wymieniany jako wiarygodne źródło informacji na Europejskim Portalu Informacji o Szczepieniach, który powstał z inicjatywy Komisji Europejskiej, Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) i Europejskiej Agencji Leków (EMA).

#koronawirus
źródło: comment_1636385968n5f50CT7zogDnuLcp3QVZc.jpg
  • 5
@Stallion45: Muszę tym wszystkim raczej #!$%@?ąć i wrócić do tłumaczenia napisów do filmów, chodzi mi też po głowie założenie Substacka i pisanie tam jakichś streszczeń czy zestawień badań/artykułów naukowych z linkami do solidnych źródeł informacji, twardych danych, statystyk itp. Pomysłów mam masę, tylko z czasem ciężko, bywa też, że trafiam na jakąś przeszkodę, która mnie z czymś blokuje na dłużej. :/ Albo wpada mi zlecenie czy jakiś problem rodzinny i też