Wpis z mikrobloga

Ludzie. Jest misja, otóż doszły mnie słuchy, że pewna rodzina z okolic Głogowa(moje miasto) jest potrzebująca. Biorąc pod uwagę, że nadchodzi zima (o ile już nie nadeszła) to każdy przegląda szafy w poszukiwaniu zimowych rzeczy. Dlatego zwracam się z prośbą: Jeśli macie na zbyciu coś w czym już nie chodzicie (mam na myśli ciuchy od rozmiaru niemowlęcego do człowieka mającego 15 lat [niestety tylko takie dane są mi znane]) pozbądźcie się tego w tak miły sposób i podarujcie to owej rodzinie. Rodzina jest wielodzietna, dlatego każdy rozmiar obuwia jak i odzieży się przyda. Natomiast jeśli ktoś ma na zbyciu również zabawki też można je podarować. Jeśli ktoś byłby chętny do pomocy można zgłaszać się do mnie w prywatnej wiadomości albo na e-mail: zdechly_jez@op.pl (przy czym miło by było jakbyście mnie powiadomili na wykopie - częściej tu zaglądam).

Myślę, ze od kilka złotych na paczkę nie zbiedniejecie, a zaspokoicie wewnętrzną potrzebę niesienia pomocy oraz uszczęśliwicie kilkanaście osób :)

#pomocnywykop

#pomoc

#charytatywnywykop

#pomagajzwykopem

#gorzkiezale

#tylewygrac
  • 5
  • Odpowiedz