Wpis z mikrobloga

moze wiecie jak docx otworzyc zeby byl tak jak powinien wyswietlony?


@porque: pytanie powinno brzmieć "czemu osoba robiąca dokument zrobiła go na odwal się zamiast zgodnie ze standardami?". ;)
  • Odpowiedz
@koob: niby szybko mi to zrobilo i wydaje sie ok :D chyba dziala :D jak jutro bede czytal to zobacze czy wszystko do siebie pasuje dzieki :)
  • Odpowiedz
@rss: bo #!$%@? wykladowca jak #!$%@? na tej tablicy, a wiara od razu zapisuje to na kompie, wiec robi jak najszybciej i korzystaja z tego co ejst i daje taki sam efekt :D plus moze slaba znajomosc worda? :D
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: oj nawet nie wiesz jak ja sie powstrzymuje :D akurat trafiles w zlym momencie, bym go niezle dojechal, a najlepiej tak zeby juz sie w instytucie wiecej nie pojawil :/ ale to z innych bardziej moich personalnych powodow, ale wiesz :D niestety nie ma jak :D ale chociaz notatki dal :D
  • Odpowiedz
@Plaz: przetestuje tez jak cos wszystko na przyszlosc co najlepsze bedzie dla mnie, ale na razie to pierwsze zobaczylem link bez rejestrowania i wydaje sie ok, pdf wyglada calkiem ok, ale jutro zobacze jak zaczne to czytac czy wszystko jest mniej wiecej na swoim miejscu i tak jak byc powinno :D
  • Odpowiedz