Wpis z mikrobloga

#puzzle #hobby #budownictwo

Tagi chyba pasują, ale: Mirki, szukam jakiegokolwiek materiału, twardego i jednolitego, żeby zrobić sobie podłoże pod układanie dosyć dużych puzzli (2.35m x 84cm), na wykładzinie nie ma to największego sensu. Ze względu też na ciasne przejścia w domu, raczej musiałoby to być w kilku kawałkach do złożenia, macie jakieś sugestie? Tag budownictwo bo tam najróżniejszą maść materiałów mogę znaleźć ^^ Może to być cokolwiek tak na prawdę, oczywiście w miarę rozsądnej cenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 25
a, w kawałkach, no to może faktycznie plexi sklejona porządną taśmą z jednej strony, potem można to złożyć jak harmonijkę
@Ferrey: Jak po taniości to najlepiej cienki oklejony mdf taki jak na plecy do szaf, możesz sobie kilka pasów pociąć (każdy budowlany sklep to zrobi) skleić z jednej strony taśmą i będzie możliwość składania.
@Arbuzlele: Z tą taśmą to dobry bajer, kradnę pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te co zamierzam zrobić to nie dość że 6000, to jeszcze panoramiczne. Zazwyczaj robiłem do 4000 max, gdzie tak na prawdę smarowalem je klejem i oklejałem twardym papierem, z tymi będzie trochę inny pomysł potrzebny i raczej z tą płytą pilśniową zrobię, faktycznie stabilne plecki będą