Wpis z mikrobloga

tl;dr Czy dzisiejsza młodzież ściąga przy użyciu technologii ;d?

Hejka #szkola i #studbaza jak się zmieniły egzaminy dla Was od kiedy internet/smartfony i smartwache stały się popularne.
Wyobrażam sobie że teraz nie jedna ściąga może być w zegarku. Czy nauczyciele proszą Was o ściągnięcie smartwachy przed sprawdzianami ?
#pytanie #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JutroZapomneHasla: Nie miałem nigdy zajęć zdalnych ale myślę że jak przez całą edukację jechałem na 3/4 tak jechałbym na 4/5 ;P
Pamiętam technikum i egzaminy "z domu" odpalalism join.me i wspólnie rozwiązywaliśmy egzamin CISCO i każdy zdawał prawie perfekcyjnie bo specjalnie robiliśmy różne błędy by nie było że ściągaliśmy :D
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: A faktycznie było coś takiego i na pastebinie wysyłaliśmy sobie kody programów xd
W sensie Ja brałem od innych bo nie umiałem programować i nadal nie umiem xD
@One_day_full: Nie wiem jakie są prawa dziecka i człowieka ale jakby tak zrobili mniej osób by ściagało. Czy sciaganie jest dobre czy nie moim zdaniem zależy od przedmiotu i przydatności materiału i co dalej dana osoba chce robić :P
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Jak zawsze zależy od prowadzącego. Bywali tacy, którzy brali swoich asystentów do patrolowania sali i kazali ściągać zegarki, i zostawiać telefony na wejściu.
  • Odpowiedz