Wpis z mikrobloga

Ja mam nadzieję, że ktoś kto ma choć odrobinę rozumu w rządzie siedzi właśnie (o ile już wcześniej tego nie zrobili) na telefonie z rządami innych europejskich krajów i dogadują, że medialnie zostaniemy wsparci.


@wioslarz-umyslow: xDDDD NO NA PEWNO
  • Odpowiedz
to zachodnioeuropejskie środowiska lewicowe zrobią z nas bandytów w oczach opinii publicznej


@UmbertoDalleMontagne: Bardzo dobrze by wynikło- generalnie to najlepiej, żeby całe to napierające towarzystwo widziało granicę jako maszynkę do mielenia mięsa.
  • Odpowiedz
Jak padnie strzał z naszej strony to zachodnioeuropejskie środowiska lewicowe zrobią z nas bandytów w oczach opinii publicznej. Moment kulimnacyjny napiecia jest jeszacze przed nami, niestety.


@UmbertoDalleMontagne: To niech robią. Wszyscy mają w poważaniu ich szczekanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To chyba ten moment kiedy trzeba będzie strzelać chociażby gumowymi kulami bo nie wiem czy nasze służby sobie poradzą


@Mr_Beniz: No a jak inaczej, kiboli wyslac?

Bedzie strzelane. Bo jedyna inna opcja to udzielic azylu w Polsce.

No i stan wojenny bardzo prawdopodobny.
  • Odpowiedz
To niech robią. Wszyscy mają w poważaniu ich szczekanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kiwi007: właśnie nie wszyscy, dzięki takim nagonkom, można później wywrzeć presje polityczną. Przykład USA, które nacisnęło na Szwajcarię by oddali kasę, która im się nienależała.
  • Odpowiedz
@alberto81: #!$%@?, ludzie, obstawiam że jest tam ze 150 ludzi.
Ilu na Żoliborzu broniło Karakana ? 150 ? Chyba więcej.
Głośno o tym jak o nie wiadomo czym, ja tych 150 ludzi w csie na zombie mode robie w minute.
Ale to już normalna kolej rzeczy: aborcja, pare ludków na granicy i PYK 7zł benzynka za litr wjedzie, nawet nikt nie zauważy.
No #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz