Wpis z mikrobloga

Mieszkam od kilku miesięcy z dwoma dziewczynami i nie dziwię się czemu jest coraz mniej małżeństw xD.

Jedna dziewczynka studiuje zaocznie, druga pracuje.

Pierwsza pracowała jakiś czas, ale nagle przestała i siedzi w domu, ogólnie to nie mój interes, ale ma w cholere czasu to mogłaby sobie chociaz gotowac, ale ona nie xD. Ma catering dietetyczny. Ogólnie obie nie gotują, bo nie umieją/nie chce im się. Ostatnia druga wybrała się do sklepu po awokado i pyta sie mnie czemu to awokado jest takie twarde xDDD. Z kolei druga to też jest ananas. Ciągle nie ma czasu. Ona jest bardzo zapracowana. Miałem kiedyś zdalną to widziałem, że wychodzi do pracy o 11, a przychodzi o 17. Rozumiem, że może pracuje zdalnie czy coś, tylko jak ona wraca do domu, to ciągle rozmawia przez telefon. Może dorabia w call center nie wiem. Swoją drogą też ostatnio narzekała, że nie wyrabia się z deadlineami w pracy i chyba ją zwolnią. Tyle tego jest, a ona nie wie w co ręce włożyć. Drugiej hobby to też gadanie przez telefon.

Reasumując jeżeli tak funkcjonuje większość dziewczyn, to nie dziwie się facetom, że nie biorą z nimi ślubu, bo po co im drugie dziecko.

#rozowepaski
  • 53
@niezdiagnozowany: ta, ja też znam facetów którzy spaliliby wodę, a w swoich kawalerkach mają taki syf, że czasem mam ochotę wbić do nich z moim dysonem i wyczyścić w końcu ten dywan, bo bierze mnie na wymioty.

Co lepsze potrafią do takiego domu sprowadzać jeszcze laski, a później się dziwią, że jakoś się dystansują po takiej nocce w syfie.

Ludzie żyją jak im wygodnie, najwyraźniej małżeństwo nie jest dla nich.
dysonem


@Iskaryota: opowiedz coś Mireczku o tym odkurzaczu, bo jak sam czytałem jaki on jest inteligentny i jakie ma szmery bajery i lasery to się przestraszyłem, że moje mieszkanko to na niego za głupie będzie ¯\_(ツ)_/¯

bo po co im drugie dziecko.


@niezdiagnozowany: jestem po ślubie i czasmi tak się czuję xD ogólnie dodaj jeszcze brak umiejętności przyznawania się do błędów i jest piękny obraz różowych pasków xD
Jak ja
opowiedz coś Mireczku o tym odkurzaczu, bo jak sam czytałem jaki on jest inteligentny i jakie ma szmery bajery i lasery to się przestraszyłem, że moje mieszkanko to na niego za głupie będzie ¯_(ツ)_/¯


@PonuryKosiarz: ja mam akurat dość podstawową wersję V8, ale generalnie odkurzacz wciąga wszystko jak szatan. Zwłaszcza dywany super czyści, te rolki dużo wyciągają z włosia wykładziny.
@niezdiagnozowany: bo faceci wcale nie robią syfu xD przypomina mi się jeden znajomy ze studiów, który przed wyprowadzką musiał wymieść kilkuletnie zapasy opakowań po gumkach zza łózkiem. Oczywiście dieta to zamawiane żarcie. Nie mówiąc już o odwożeniu prania do mamusi. Znam też sytuacje typu matka jeździła do facetów przed 30 dwa razy w roku, żeby odgruzowywać im mieszkanie, a jak sobie jeden znalazł dziewczynę, to przestała, bo obowiązki przejęła nowa koleżanka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
jestem po ślubie i czasmi tak się czuję xD ogólnie dodaj jeszcze brak umiejętności przyznawania się do błędów i jest piękny obraz różowych pasków xD Jak ja coś zrobię źle - no trudno, nawrzucam sobie, że jestem debilem i się biorę za naprawę. Jak różowa zrobi coś źle? O matko... Nie wzięła sluzbowego tel z pracy przez co nie będzie mogła zalogować się do vpna a miała robić zdalnie - oo to