Wpis z mikrobloga

@XkemotX: to chyba konto jego brata ktory ma cos pod 16 lat. Mainuje Viego z tego co pamietam.

Nawet mireczek wrzucal tu link do retransmisji redbull soloq w ktorej mlody wygral. Jak ladnie poprosisz/poszukasz w poprzednich watkach to pewnie znajdziesz to jak gra.

@Soveliss: gratsy. Jak tam wyjazd do DE na mistrzostwa w soloq. Znana data? Chcialbym pookibicowac mlodemu
@XkemotX: Ja pykam Witch Doctorem, Crystal Maiden, Kasją, a w Lolu całym topem i supportami.

To nie do mnie pytanie, ale Młody gra wszystkim.
Yone, Xin, Ślepiec, Mundo, Vex, Akshan, Reksai, a w tym roku skupił się na Viego, ale też grając nim musisz ogarniać te 150, czy ile ich tam jest, postaci - taka jest prawda.

Jednocześnie Viego jest nowy, więc stwierdził, że najlepiej będzie się na nim wyróżnić. Od
@MysGG: Uzupełniając.

Jeszcze nie. Mogę jedynie podrzucić klipy jak zmiata Capsa solo lub wywala cały team.
Wrzucałem je na wykop swego czasu. Gdzieś miałem też nieco starszy klip jak ściąga solo Jankosa, ale nie mogę teraz go dorwać. Ot takie małe zajawki.

Zachęcam go do streamowania, ale najpierw Monachium, a później się zobaczy. Podobno ma się odpalić, jak będzie potrzebował sprzętu to ma u mnie nieograniczony kredyt, więc nic go
@Soveliss: Zaleznie w jaka strefe wpadnie Monachium to sa tylko 2 opcje. Czerwona - szpryca lub ozdrowienie.
Zolta - 3g plus czyli szpryca, ozdrowienie, test lub szybki test.
Lewy certyfikat 500zl, ale i tak trzeba by sie pospieszyc.
@NexciaK: Właśnie dowiedzieliśmy się, że same testy nie przejdą, a Młody nie był szczepiony ze względu na wiek + osobiste kwestie zdrowotne i teraz po prostu będzie kłucie w dupsko na szybko.

W każdym razie zdaje się, że da się jednak ogarnąć Johnsona, byle był kwit, nie ma co się bawić w lewiznę. Jak się ukłuje za te 3 dni to gitara. No już trudno się mówi.

Ja jestem po, także