Wpis z mikrobloga

pająki są jeszcze lepsze niż rybiki. Siedzi sobie taki w kącie, albo za szafką i czeka na jakieś smakołyki. Jak Cię zobaczy to s-------a i nie wyjdzie póki sobie nie pójdziesz. A rybik? Niby też się nie w-------a, ale łazi Ci pod nogami, zamiast s--------ć to nieruchomieje i czeka na przebieg zdarzeń. Poza tym rozmnaża się jak p------y.
Dziękuję Panie Pajonk.
  • Odpowiedz
@NerlaTotep ja słyszałem, że jedyne co ci może taki pająk wnieść do życia, to albo cię ugryzie, jak go w nocy przypadkiem przycisniesz ciałem, albo ci wejdzie do buzi albo do ucha jak śpisz. Także tego, ja łapię w szklankę i wyrzucam przez balkon.
  • Odpowiedz
no ta tak samo jak s----a po ananasie jest slodka, widzieliscie kiedys jakas muche albo komara złapanego na pajęczyne w domu? Tym s--------a nie chce sie nawet pajęczyny robić w domu ino jakąś jedna nić ciągną a potem kręcą się jak smród po gaciach i straszą domowników


@ZnienawidziszMnie: może nie mogą w takim smrodzie wytrzymać, wywietrz od czasu do czasu
  • Odpowiedz
trzeba je wynosic na dwur


@Hansim33: Ostatecznie wynoszę.

Czy możesz polecić skuteczny odkurzacz na pająki? Nie wiedziałam że takie istnieją, a bardzo ułatwiłoby mi to życie.


@czyczaczepanizna: Ja swój kupiłam na amazonie i wygląda jak na zdjęciu. Na spokojnie wciągnie mniejsze i większe pająki domowe i te z dworu, ale szczerze nie sądze, aby sobie poradził z bydlakiem kątnikiem domowym. Wpisz sobie "odkurzacz do łapania pająków" i coś
S.....s - > trzeba je wynosic na dwur

@Hansim33: Ostatecznie wynoszę.

 Czy możes...

źródło: comment_1636366518MBlXFBR5UYZkEGdl6dVDM6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Silmarils: Dzięki. Czy pojemniczek na złapane pająki znajduje się w tej niebieskiej części za którą się łapie? Jak przeglądałam to większość ma podobną budowę, ale niestety takie usytuowanie zbiorniczka na pajonki będzie dla mnie nie do przejścia.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NerlaTotep: przecież to legenda urbana o tej pożyteczności pająków - owszem, zabijają inne owady, ale jednocześnie wytwarzają feromony, które przyciągają więcej owadów do mieszkania
  • Odpowiedz