Wpis z mikrobloga

Mam trochę zalegającej elektroniki i chciałbym to gdzieś opchnąć. Dobrze to działa na allegro? Z tego co widziałem, to olx też już oferuje „pośrednictwo” pry transakcji i nie jest już tylko tablicą ogłoszeniową, prawda?

#allegro #olx #sprzetkomputerowy
  • 4
  • Odpowiedz
@kezioezio: Na allegro sprzedaż tylko dla firm jest opłacalna, bo jako szarak masz naliczoną prowizję za każdy przedmiot. OLX od zawsze był patologią, ale z tymi przesyłką zyskali trochę u mnie i ja tam bym kierował.
  • Odpowiedz
Z tego co widziałem, to olx też już oferuje „pośrednictwo” pry transakcji i nie jest już tylko tablicą ogłoszeniową, prawda


@kezioezio: tak

Mam trochę zalegającej elektroniki i chciałbym to gdzieś opchnąć. Dobrze to działa na allegro?


@kezioezio: tak, tylko prowizję ci zabierają od sprzedaży kilka %. Plus jako szarak allegro wymusza na tobie allegrolokalnie. Jak wystawiać przez normalne allegro to musisz każdorazowo wejść przez ten link: https://allegro.pl/offer/?lokalnie
  • Odpowiedz
Czyli jako "szarakowi" lepiej wrzucić na olx?


@kezioezio: Zależy co masz. Ja wystawiam tu i tu. Droższe rzeczy raczej allegro bo tam się ludzie mniej boją. Ale ja na olx kupowałem np rzeczy za kilka stówek bez problemu.
  • Odpowiedz