Wpis z mikrobloga

@Kismeth: Te ruchy i tak są pięć kroków przed wszystkimi zwolennikami aborcji.

W Polsce znajdziesz tylko jakąś nieistotną mniejszość która będzie gotowa stwierdzić że aborcja to coś dobrego. A to jest pogląd, który jest w Polsce obecny właśnie za sprawą działalności ruchów antyaborcyjnych.

Też przez aktywność Kai Godek i takich wpisów, też przez działalność tych wszystkich furgonetek antyaborcyjnych.. Generalnie w Polsce udało im się już wypracować to, że absolutnie nie ma
@Kismeth do tygodnia temu powiedzmy uważałam Kaję za osobę mega zdeterminowaną, stającą przy swoim, nieugiętą i oczywiście mająca zupełnie inne poglądy od moich. Mimo wszystko myślałam że pomimo dość skrajnych poglądów na jakiś rigcz. Po prostu dla niej płód od pierwszych dni po zapłodnieniu jest człowiekiem, nowym życiem i chce to życie chronić.

Teraz już widzę że jest najzwyklejszą w świecie psychopatką. Nie wierzę już w jej chronienie życia poczętego, nie wierzę
@Kismeth osobiscie uwazam, ze haslo jest dobre. Bardzo bym chcial, aby nie bylo aborcji. Niestety to niemozliwe, trzeba dojonywac czasem trudnych wyborow i kobietom po aborcji powinno sie zapewniac pomoc psychologa. Bo aborcja nie jest ok, ale czasem trzeba.
osobiscie uwazam, ze haslo jest dobre. Bardzo bym chcial, aby nie bylo aborcji. Niestety to niemozliwe, trzeba dojonywac czasem trudnych wyborow i kobietom po aborcji powinno sie zapewniac pomoc psychologa. Bo aborcja nie jest ok, ale czasem trzeba.


@Dymass: hasło z premedytacją wrzucone w odniesieniu do obecnej afery, gdzie zmarła kobieta osierocając dziecko i zostawiając męża, bo ze względu na zmianę wykładni prawa w tym bantustanie lekarze nie wykonali aborcji, którą
a co, w Anglii czy Francji dla zabawy się usuwa ciąże?


@Shatter: Śmiem twierdzić, że znacznie więcej ludzi traktuje ją tam po prostu jak kolejny środek antykoncepcyjny.
lekarze nie wykonali aborcji, którą w każdym innym cywilizowanym kraju wykonali by ratując jej życie.


@Kismeth: zabieg jakim jest aborcja też jest obarczony ryzykiem sepsy.
no to okropne podejście. Straszne wręcz


@Shatter: W internecie trudniej to wyłapać, ale odbieram to co napisałeś jako sarkazm. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówiąc szczerze to jakoś nie spędza mi to snu z powiek. Tym razem tylko po prostu zwróciłem uwagę na fakt, że tego rodzaju podejście do aborcji w Polsce, to wynik działań ruchów antyaborcyjnych.

W Polsce aborcja jest traktowana jako zło, ostateczność, dramat itd. To