Wpis z mikrobloga

#zarost #loxon #minoxidil #przegryw #broda Po jakimś czasie osiągnęliście już taka gęstość brody że zdecydowaliście się zapuszczać? Mi za 2 dni stuknie 3 miesiące codziennego wcierania po 2x (jedynie jakieś 4-7 dni wtarlem tylko raz bez dawki wieczornej, ale nie było dnia żebym nie wtarł minimum raz) i widać efekty ale dalej wygląda to słabo. To znaczy nie ma jakichś dziur, ubytków, tylko wyglądam jak menel. Klaki rosną w każdą możliwą stronę i są tak jakby no nie wiem. Nie nadają się na zapuszczanie po prostu. Może się bardziej zagęści i wtedy spróbuję

Edit: przez miesiąc wcierałem loxon5%, teraz alopexy5%
  • 8
  • Odpowiedz
@Remus00: według mnie to nie wygląda „słabo”. fajny zarost jak na taki okres stosowania minoxidilu, lecisz dalej! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Remus00: spróbuj do tego dermaroller. Ja czekam aż mój przyjdzie. A co do zarostu wszystko zależy jaki w przyszłości chcesz mieć. Ja mam trochę gęstszy zarost i golę go na 2 mm co dwa dni. Wygląda to ok, ale chce mieć zarost około 3/4 mm i żeby dobrze do wyglądało to muszę poczekać aż jeszcze trochę zgęstnieje czyt. vellusy zamienią się w końcowe włosy.
  • Odpowiedz