Wpis z mikrobloga

Lewandowski kolejny mecz z bramką na wagę zwycięstwa i +3pkt, ale Złota Piłka powędruje do Leo Messiego, który nie ma żadnej bramki w Ligue 1 i generalnie gra piach, ale ma za to 280 MLN obserwujących na Instagramie. Haaa tfuu! na tych dziennikarzy co mają prawo głosu. Konkurs popularności. Grając w Madrycie i robiąc takie liczby na 100% miałby zagwarantowane zwycięstwo. Bayern sportowo na najwyższym poziomie, ale marketingowo pewnego etapu nie przeskoczysz. Niestety.

#!$%@? oszołomy, to będzie chyba największe #!$%@?ństwo w całej historii tego plebiscytu, że ktoś z takimi liczbami w ciągu dwóch ostatnich lat nie zdobędzie Złotej Piłki. Pan Piłkarz powinien w zeszłym i tym roku zgarnąć tą piłeczkę, i nie mówię tego jako Polak, tylko jaki kibic. Swoją drogą to też jest #!$%@?, że taki Lewandowski ma tylko 20 mln obserwujących na Instagramie. Robert nawet jak nie wygra, to mam nadzieję, że będzie dalej cisnął i te zakute łby w przyszłym roku w końcu dadzą mu to na co zasłużył patrząc na całą jego karierę.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #kanalsportowy
  • 29
@iksboks: no, Lewy typowy egzekutor — przyjąć, strzelić lub strzelić z pierwszej. Mało w nim kreatywności, za to zawsze można na niego liczyć w polu karnym. To jaki wpływ na grę całego zespołu ma Messi widać po aktualnej dyspozycji Barcelony i to on od kilkunastu lat jest non stop najlepszym piłkarzem na świecie, w skali całego roku 2021 również taki był.
@inoks: Próbujesz mi powiedzieć, że Bayern z Lewandowskim i bez Lewandowskiego to ten sam zespół? Gdyby nie kontuzja w zeszłym sezonie to przeszliby PSG z palcem w dupie. Mamy inne zdania.. okej. Moim zdaniem gość zasługuję na Złotą Piłkę i tyle. Skoro mówią o tym takie legendy jak Maldini itp. to sory, ale coś jest na rzeczy ;)
Lewandowski potrafi wrócić do środka i rozgrywać, grać w obronie - tak gra
@iksboks: Lewandowski czysto piłkarsko nie jest nawet najlepszy w Bayernie. A stwierdzenie, że Lewandowski jest lepszy od Messiego obraża mnie jako pasjonata futbolu. Okej, ma teraz gorszy okres jeśli chodzi o statystyki ale ilekroć zdarzy mi się oglądać mecze PSG to dalej gra po prostu dobrze, on po prostu przyzwyczaił wszystkich do takiego poziomu, że granie po prostu dobrze jest przez innych odbierane w jego przypadku jako granie przeciętnie.
@inoks: Piszesz głupoty, a Bayern oglądasz pewnie raz na ruski rok. Piłkarza oceniasz tylko pod względem zagrań, sztuczek, a nie tego ile faktycznie daje zespołowi. Piszesz jakieś wywody, że porownywanie aktualnie posiadanej formy Lewego i Messiego, to obraża dla pasjonata futbolu? Zajebisty mi pasjonat futbolu, który nie różni się niczym od tych zjebów co pod każdym postem dot. piłki piszą "Messi Messi". Leo gra straszny piach od kilku miesięcy i nie
@iksboks: "Leo gra straszny piach od kilku miesięcy" — i jak tu z Tobą poważnie dyskutować, skoro w okresie tych kilku miesięcy był koniec sezonu i w tym czasie Messi wygrał CA deklasując innych zawodników? Totalnie mnie nie dziwi wasza postawa, bo wykop od zawsze był Pro Polski (Kubica, Lewandowski)