Wpis z mikrobloga

@chudybyk7462: ale ja nie twierdzę, że polak nie brał czy nawet obecnie czegoś nie bierze, tylko chodzi mi o sam fakt, że wiewiór jest względem polaka o wiele bardziej doświadczonym (i jak dla mnie lepszy umiejętnościowo) zawodnikiem, a mimo wszystko czymś się szprycuje do tej walki i to mnie lekko śmieszy xD
@Prezesowaty wyobraź sobie - jesteś szarym, trenującym sporty walki chłopaczkiem i nagle dostajesz szansę walce w profesjonalnej organizacji, która staje się najwększą w twoim kraju a ty jesteś jednym z lepszych zawodników. Dostajesz walkę z polakiem, masz szansę go #!$%@?ć doszczętnie, trenujesz z najlepszymi, twój przeciwnik też trenuje z najlepszymi. Jakie miałbyś argumenty przeciwko dodatkowej szansie na #!$%@? przeciwnika w postaci ,,suplementacji" czyli ładowaniu towaru, który sprawi że będziesz jeszcze silniejszy, wytrzymalszy
@chudybyk7462: masz po części rację i też się zgadzam z Twoim zdaniem, ale no właśnie... mama będzie smutna (,)
Dziwi mnie czemu tak federacja Fame się wypiera by robić przed każdą walką testy anty-dopingowe? Bo wytłumaczenie, że "nikt tak nie robi" to niezbyt do mnie przemawia.
Może inaczej podejdę do tego tematu... jeżeli walenie teścia i innych "leków" ( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prezesowaty fame nie chce robić testów bo po pierwsze to nie jest UFC tylko freakfighty (w ufc też biorą xD) a po drugie było by to bez sensu, no taki bestia czy prokurator pompka to by musieli z rok wcześniej odstawić towar żeby nic nie było w organiźmie ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale tu chodzi o show, nie ma co się czepiać sterydów, ja tam wolę naładowanego
@Prezesowaty: ludzie biora sterydy nie walczac w ogole. Cwiczac dla funu. Robia to dla siebie. Po co cwiczyc na sucho i polowe zycia spedzic w dyskomforcie na regenracji, jak mozna podbic np. tescia i pol godziny pod treningu byc zregenerowanym, tj. miec sily np. na wyjscie na miasto ze znajomymi, czy na zabawe z dziecmi?