Wpis z mikrobloga

Bawił się ktoś w te launchpady na #binance ? Widziałem, że poprzednie ładne zwroty robią. Są jakieś pułapki? Czy to naprawdę tak fajnie działa?

#kryptowaluty
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Movet: Ta, jak nie wrzucasz dużych sum, to moim zdaniem średnio opłacalne. Dostajesz coiny proporcjonalnie do udziału w puli całkowitej, czasem wzrosną i będą warte zachodu, a czasem lepiej wrzycić 0,1 BNB w szita na 5 godzin i wyciągniesz więcej niż być zarobił na launchpadzie.
  • Odpowiedz
@K1LoF_123: średnio opłacalne, czyli w jakim sensie? Nie można wrzucić całego BNB jakiego masz? (uwzględniając ten okres, gdzie sprawdzają, ile bnb masz)? Czy po prostu jest chujnia z tymi dużymi wzrostami?
A co do shitów, to może i tak, ale no za każdym razem moje zabawy z shitami źle się kończyły. A chcę teraz ciut więcej włożyć
  • Odpowiedz
@Movet: ostatnio wrzucając 0,5 BNB dostałem przydział coina na wartość 20 ziko. Jak ktoś nie wrzuca na launchpada kilku tysięcy złotych to nie ma co liczyć na fajny zarobek
  • Odpowiedz
@Movet: Jak szukasz bezpiecznej opcji to launch może być spoko. Ja kilka razy w to wchodziłem i zysk był delikatnie mówiąć średni. Zobacz też jakie sąaktualne warunki stackowania BNB, może się bardziej opłaci. Ale to jak zawsze w krypto - loteria.
  • Odpowiedz
@approve: Czekaj, to jak wrzuciłeś to 0.5 BNB, to rozumiem wymieniłeś te bnb na inne tokeny warte 20zł? To bnb straciłeś? I jak to niby ma się opylać po wyższych kwotach? Ten przydział nie jest proporcjonalny, czy jak, bo nie rozumiem chyba czegoś
  • Odpowiedz
@Movet: Jak bierzesz udział w launchpadzie to lockujesz na te 10 dni powiedzmy 1 BNB, na koniec 10 dni, Binance wylicza ci twój przydział coina na podstawie tego ile osób wzieło udział w launchpadzie i tego ile BNB dałeś na te 10 dni na lock'a.
Nie straciłem BNB, wzięło mi BNB o wartości powiedzmy 2 zł i za to mi dali trochę token o wartości 20 zł.
  • Odpowiedz
@Movet: Mówiąc krócej, jak chcesz, żeby Binance ci dał np te Porto o łącznej wartości 100 złotych to musiałbyś przez te 10 dni trzymać na Binance Launchpad ponad 5000 złotych w BNB.
  • Odpowiedz