Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czesc, czy ktoś z użytkowników #honda #civic używa #hondahack
Kupiłem wersję pro, ale gdy chce uruchomić opcje testowa, żeby dodać opcje nawigacji i kompasu na desce rozdzielczej, to pyta o hasło, a z normalnymi ustawieniami nie widzę tych rzeczy oraz integracji z Waze.
Pisałem do autora ale jakoś słabo mu idzie odpisywanie a może ktoś się spotkał z tym problemem równiez?
  • 5
  • Odpowiedz
@Ar_0: a czy aplikacja pyta Cie o haslo, jak chcesz wejsc w tryb test? obrazki na stronie producenta sa od starszej wersji i nie wszystkie opcje sa w wersji, ktora mam zainstalowana w aucie, dlatego sie zastanawiam, czy moze ja cos zle robie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: przyznam, że nie wiem i o żadnym trybie test nie słyszałem. Zainstalowałem i aktywowałem tylko po to aby pozbyć się tego komunikatu na początku o bezpiecznej jeździe czy co tam było. Dodatkowo czasami używam widoku kamerki wstecznej bez wrzuconego wstecznego biegu. Jutro sprawdzę o co ci chodzi i czy w ogóle mam aktualną wersję
  • Odpowiedz
@Ar_0: ja zainstalowalem, poniewaz miedzy innymi mam problem z telefonem i waze mi co chwile rozlacza, opcja, ktora opisuje, pozwala wyswietlic kompas, i wyswietla bardziej szczegolowe informacje z waze, zainstalowanego na headunicie, o zakretach, zjazdach itp.
do tego YT jest super przydatne, chociaz NewPipe nie wszystkie filmy chce odtwarzac a reszty nie zdarzylem przetestowac.
tryb o ktorym wspominam jest opisany TUTAJ
EDIT: to fakt, niby tylko klikniecie OK przed jazda, a
  • Odpowiedz
@Ar_0: ogarnalem temat, jesli jestes zainteresowany.
w menu instalacji aplikacji online (w HondaHack), musisz zainstalowac pierwsza aplikacje, ktora rowniez nazywa sie, troche mylnie Honda Hack i jest to dodatek, ktory pozwala na uruchomienie opcji edycji zegara glownego (wlaczajac mozliwosc castu ekranu z telefonu, pod predkosciomierzem :)
po tej operacji, masz dodatkowe menu w apce i mozesz sobie 3 elementy wyswietlac jak na przyklad temperatura chlodziwa, srednie spalanie itp. (po wyborze nawigacji,
  • Odpowiedz