Wpis z mikrobloga

@kochin: relacje rodziny, smsy poszkodowanej to opinie laików. Ważny dowód, ale jednak nie przeważający. Cala sytuacja będzie wyjaśniana. Znasz się dokładnie na procedurach medycznych i co się robi w przypadku pękniętego pęcherza płodowego i bezwodzia w 22 tc przy wciąż żyjącym płodzie, gdy stan matki jest dobry? Ja mam tylko jakieś pojęcie na ten temat, staram się zgłębić wiedzę, a nie tylko powtarzam bezmyślnie krzyczane hasła o wykonaniu aborcji zaraz
  • Odpowiedz
obecnie relacje rodziny, zapisy SMSów poszkodowanej


@kochin: taaak profesjonalne dane od specjalistów - kobieta pisała smsy bo dokładnie wie jak postępuje sie w takich przypadkach
  • Odpowiedz
Znasz się dokładnie na procedurach medycznych i co się robi w przypadku pękniętego pęcherza płodowego i bezwodzia w 22 tc przy wciąż żyjącym płodzie, gdy stan matki jest dobry


@ciemnienie: robi się dokładnie to co zrobili lekarze - czeka sie na rozwój wypadków - moja znajoma ginekolog/położna ( zwolennika czarnych marszów) powiedziała mi że zrobiła by identycznie) , problem polegał na tym ze lekarze nei zareagowali na jej zły stan
  • Odpowiedz
@dixieman: także uważam, że zawiniły procedury, lekarze przespali moment, olali pacjentkę a zmian prawa miała żaden lub minimalny wpływ.

Niesamowite, że nagle szpitale położnicze stały się idealnymi miejscami dla kobiet, gdzie personel uwija się w empatii i trosce nad każda ciężarna xd Dobrze wiemy jak wygląda stan polskiej opieki zdrowotnej i tu jest największy problem, ale przecież feministki i proabo nie walczą o warunki w szpitalach położniczych, tylko o przerywanie
  • Odpowiedz