Wpis z mikrobloga

Krótkie wyznanie czarmandera:
Na początku całej pandemii wierzylem w tą całą kowidoze w #!$%@?. Pamiętam nawet te nagłówki które czytałem na o2. Zamknięto wielomilionowe miasto w Chinach(Wuhan) to było 3 miesiące bodajże przed plamdemia w Europie. Nikt jeszcze o tym u nas nie mówił. I jakoś tak sobie myślę #!$%@? miasto tyle milionów ludzi zamykają to musi być poważna sprawa. Już wtedy wiedziałem ze będzie z tego jakąś gruba akcja i rozsiewalem w okół panikę oczyeiscie nikt mnie nie słuchał i mieli po części rację. Sam jak były pierwsze prxypakdi w Polsce a media zaczęły nakręcać całą kowidoze chodząc do biedronki prulem się do gościa bo nie zachował odstępu. Teraz po czasie przepraszam że dałem się tak omamić. Dopiero po pewnym okresie zorientowałem się ze kowid jak to w tym sławnym memie "ewolułuje" tak jak najbardziej, ale #!$%@? w KOWIDOWA DYKTATURE i na ten moment rzeczy które się dzieją mają mało wspólnego z wirusem a wprowadzaniem totalitaryzmu. Cdn
#koronawirus
  • 14
  • Odpowiedz
@Killson: dokładnie. Nie wiem jak po takim czasie można tego nie widzieć. Tzn wiem. Ludzie po prostu nie śledzą wydarzeń na świecie i w swoim kraju, mają to ogólnie w #!$%@?. Żyją i myślą tak jak im media głównego nurtu podyktują zero jakiegoś wychodzenia poza schemat. Z jednej strony rozumiem to bo nie każdy ma zajawkę na śledzenie tego wszystkiego a z drugiej strony #!$%@? ze ludzie mają tak mało wiedzy
  • Odpowiedz
dokładnie. Nie wiem jak po takim czasie można tego nie widzieć. Tzn wiem. Ludzie po prostu nie śledzą wydarzeń na świecie i w swoim kraju, mają to ogólnie w #!$%@?. Żyją i myślą tak jak im media głównego nurtu podyktują zero jakiegoś wychodzenia poza schemat. Z jednej strony rozumiem to bo nie każdy ma zajawkę na śledzenie tego wszystkiego a z drugiej strony #!$%@? ze ludzie mają tak mało wiedzy i giga
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: Ja śledzę na bieżąco wszystkie wydarzenia ze świata, dużo mam kontaktu ze światem medycznym i nadal bardzo się obawiam Koronawirusa.

Cała rodzina poza dziećmi zaszczepiona, rodzice już po 3 dawcę, z żoną czekamy z niecierpliwością na swoją 3 plus na szczepienie dzieci.

Nadal do sklepów w maseczkach FPP3, nadal utrzymujemy reżim sanitarny w firmie.

Tak samo jak zawsze zaczepiliśmy się na grypę, robiliśmy systematycznie kompleksowe badania krwi, prześwietlenia płuc, kontrole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PABLO__ESCOBAR: mnie #!$%@? że wziąłem dwie dawki szczepionki i to miał być koniec.

NAUKA / SCIENCE

Lekarze profesorowie politycy tak mówili.

A teraz na trzeci strzal nakręcają (u nas powoli). Niech #!$%@?
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: pracuję w służbie zdrowia. Pamiętam, kiedy pojawiły się rok temu szczepionki przeciw Covid, medyków szczepiono pierwszych. Podzieliłam się na Wykopie swoimi wątpliwościami co do bezpieczeństwa szczepionek. Dodałam, że mam 20 kilka lat i nie czuję potrzeby zaszczepienia się. I co? Zostałam dosłownie ZLINCZOWANA przez Wykop. Pisali, że w takim razie co ze mnie za medyk, że nie wierzę w naukę. Że lepiej szukać innej pracy. Że powinni mnie zmusić do
  • Odpowiedz
@Hfishman1: gdybym miał jakiekolwiek przesłanki z wiarygodnych źródeł, że moje podejście jest błędne - skorygowałbym je (od lekarzy, naukowców, publikacji naukowych). Moje spojrzenie na COVID jest całkowicie oddzielone od polityki i tak jak pisałem - traktuję COVID wyłącznie jako zagrożenie zdrowia - tak samo jak grypę czy raka.

Wszystkie, absolutnie wszystkie informacje jakie docierają do mnie o tym, że przesadzam pochodzą od:
1) Osób, które się w ogóle nie leczą -
  • Odpowiedz
@michalexpromo covid jest zagrożeniem, ale dla starszych ludzi, chociaż i tak dotyczy to bardziej tych co mają inne choroby, wśród młodych szczepienie ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Co do naukowców czy lekarzy, w dzisiejszych czasach gdzie rządzi pieniądz co kto zechce takie wyjdą badania. Na wykopie był wpis ile Pfizer kar zapłacił za manipulacje przy propagowaniu swoich leków. I jak mi piszesz o jakichś maskach fpp3 to wiem że paranoi dostałeś
  • Odpowiedz
@Tetsuya: ze śmiercią jestem w pełni pogodzony - nie mam natomiast zgody na podejmowanie niemądrych decyzji. Nie jestem pogodzony, że znajdę się w trudnej sytuacji życiowej przez własna głupotę lub nieuwagę.

O związek, kontakt z dziećmi, finanse, firmę, kontakt z rodzicami, relacje z przyjaciółmi dbam tak samo jak o zdrowie - po prostu je pielęgnuje.

Uważam że życie powinno być uporządkowane, ludzie powinny być solidni, słowni, terminowi, honorowi i powinni o
  • Odpowiedz