Wpis z mikrobloga

@Moderacja

Powiedzcie mi, ananasy, czemu typek, który pisał mi, że jestem bestią i chętnie by mnie zabił i powinno się mnie wykastrować nie dostał bana, a ja dostałem już kilka za nazwanie kogoś "debilem", a raz nawet za napisanie komuś, że ma 70IQ?
Co to za standardy?
Gdzie leży granica?
Kosmonauta = ban z automatu.
Biauek wciąga rogal = ban.
Elfik = ban.
Psychopata zwierzający się ze swoich fantazji i miotający srogimi bluzgami = usunięcie komentarza.

Tragikomedia.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere: Konto kontakt mi nie odpisuje, o ile nie napiszę do nich tekstu, za który można dostać bana. Wówczas nagle się okazuje, że mają CZASEM jakieś pseudomerytoryczne argumenty. Problem w tym, że nijak nie potrafią bronić tego, że moderacja robi co chce i raz za pierdoły wlepia bana, innym razem za nazwanie kogoś p---ą w kilku osobnych komentarzach (mimo zwrócenia uwagi :D) tylko usuwa i usuwa i tak do z-------a.
  • Odpowiedz
@Pantokrator
Dzień dobry.
Nie zauważyliśmy żadnych nieprawidłowości w zgłoszeniach. Działamy zgodnie z regulaminem oraz standardami moderacji.
Pozdrawia

takie coś bys dostał
  • Odpowiedz
@Pantokrator: najbardziej skuteczne jest: "Atakuje mnie, lub narusza moje dobra osobiste", jeśli zgłasza osoba atakowana. Wtedy chętniej banują, bo nie chcą się teoretycznie babrać w jakieś przekazywanie pozwów sądowych xd Bo teoretycznie ten powód może skutkować pozwem, a wtedy Wykop musiałby pośredniczyć
  • Odpowiedz