Wpis z mikrobloga

@dos_badass: zaakceptowalem, potem zadzwonil telefon, glos powiedzial, ze zostalo mi 7 dni, coz.... sprobuje zatem wbiz pierwszy prestiż..
swoją drogą! w becie pamietam (albo pijany bylem, nie wiem) po smierci byla kamera z gory, ktora leciala do twojej postaci, jak w MW 2019, tu tego nie ma? bo tak obejrzalem troche gejpleji na YT i nie zauwazylem
  • Odpowiedz
@dziend0bry: serio, nie pytaj mnie o takie rzeczy.
kochałem sie w callu, ale gdzieś tak do modern warfare 2 chyba, potem się zesrało, i odpuściłem.
teraz tylko single(aktualnie FC5), nie jara mnie multi.
wiek pewnie, stary już jestem.
  • Odpowiedz
@dos_badass: a ja mialem to samo, CoD4, MW2 i BO1 - potem odpadlem, gry kupilem BO2 na Xboxa 360, tych kolejnych tworow to nawet nigdy nie odpalalem, dalem szanse MW 2019 (wrocila milosc, choc generacja graczy sie zmienila, kamperstwo i noobstwo) - nastepnie zaufalem Cold Warowi, przed premiera dalbym sobie za niego ręke uciac i wiesz co? Wiesz... A w Vanguarda mi sie nawet przyjemnie pykalo to mowie.. 225 PLN
  • Odpowiedz
@dziend0bry: ja kompletnie w temacie nie jestem, absolutnie nie wiem co na rynku jest teraz.
nie cierpie futurystycznych strzelanek(crisis tu wyjatkiem, wiadomo), a z calla zrobiła się taka durna sieczka, ze podziekowałem.
klimat IIWŚ jest genialny, zawsze.
ale nie tym razem. w zasadzie, nigdy. nie od nich.
  • Odpowiedz
@Caymort: odpalilem tylko przed praca, wroce po 16 to usiąde blizej do tego, w bete gralo sie fajnie, liczylem, ze statystyki sie przeniosą do normalnej wersji, a tu zaś lvl 1 :< i trzeba sie bedzie przemeczyc i uwazac, by telewizora nie rozwalic przy pierwszych meczach, natomiast w zombie widzialem tylko 1 mapkę
  • Odpowiedz
@dziend0bry: też grałem w te call of duty, ale trafiłem na grę i po dwóch latach z nią wbiłem na serwery cod i miałem tak z 15 zabójstw i może ze dwie śmierci.. cod nie uczy, to tylko taka gra typu akcja reakcja i głównie to trenujesz
  • Odpowiedz