Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Człowiek żyje powiedzmy średnio 75-80 lat. Tylko jaki jest sens tyle się męczyć?

Wszystko i tak decyduję się do około 25 roku życia. To z okresu dzieciństwa i młodości mamy najwięcej wspomnień. Pierwsze związki, seksy, przygody po pijaku, wypady z ekipą na wakacje to są wspomnienia które towarzyszą nam do końca życia. Nie wiem co może człowieka ciekawego spotkać po 40. Nowy samochód? #!$%@? na bąbelki? Pierwsze choroby?

Nawet jak masz dla kogo żyć to już nie to samo. Czemu życie jest takie #!$%@?? Czemu młodość trwa tak krótko?

Mam 27 lat praktycznie wszystko mnie ominęło... Z utęsknieniem wracam do czasów gdy miałem 14-16 i miałem kolegów. Graliśmy całymi dniami w piłkę, chodzili na ryby, jeździli rowerami po wsiach. Niby nic takiego a byłem wtedy naprawdę szczęśliwy...

Po 18 urodzinach to wegetacja przed kompem która trwa do dnia dzisiejszego. Nigdy nie byłem na wakacjach, nigdy nie trzymałem za rękę. Parę razy i to tylko przez ostatnie 2 lata kilkanaście popijaw z "kolegami" Łudzę się jeszcze i mam nadzieję że jeśli wyprowadzę się do dużego miasta i znajdę fajna pracę to się zmieni.

#przegryw #depresja ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6183f832ee9c61000a341b68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
DrapieżnyEkolog: Czytam te baity non stop przewija się ten sam typ tekstu i nie wierze normalnie wg. Mnie to jest jakieś dolinowanie ludzi typ mieszania ludziom w głowach czysta propaganda ? Czemu ma to służyć ? Bo to już nawet nie śmieszy czy bawi już ludzie nawet nie pomagają nie ma pomocy dla takich wpisów, może o to tu chodzi by znieczulice w ludziach wytworzyć zerwać więzy emocjonalne ? By ludzie
  • Odpowiedz
Wszystko i tak decyduję się do około 25 roku życia.


@AnonimoweMirkoWyznania: bzdrury - wspomnienia i doświadczenia nabywa się cale życie (pomijajac wegetacje w piwnicy); ja miedzy 20 a 30 rokiem nadrobilem z nawiazka wszyszytko co mnie ominelo wczesniej, a po 30 to wogole zaczela sie epopeja
  • Odpowiedz