Wpis z mikrobloga

@Akroya: pewnie zależy od tego czy siebie wskażą w kolejnych studiach, gdzie tak samo jak dzisiaj trzeba było wskazać z kim się im dobrze nagrywa. trochę mnie dziwi, że bartek wskazał hanie zamiast mateusza, ale jesli tak, to faktycznie duża szansa że ta dwójka zostanie, co mimo wszystko jakoś mi tam ostatecznie nie gra
@ehhhh: Osobiście od początku kibicowałem Bartkowi i Kindze, bo wydawali mi się, że najbardziej ze wszystkich mają predyspozycje do wygrania tego show. Mało tego, Kindze poszło świetnie w studiu więc kawałek tortu w postaci muzyki należałby do niej jako influencerki.
Hania wydaje mi się sztuczna w tym co robi, zachowuje się sztucznie pod kamerę i ciężko nie odnieść wrażenia, że gdy kamery gasną to zmienia się o 180 stopni. A takie
@Akroya: tez mi sie wydaje, ze Hania nie jest soba. Ze ma duzo goryczy w sobie i docinek ALE wlasnie dlatego jestem zs tym, zeby przeszla bo moze jej sie w koncu znudzi udawanie i beda dramy a dramy= zainteresowanie ludzi i w koncu cos sie bedzie dzialo. Ale i tak uwazam, ze tylko 2 osoby w nowym projekcie to zdecydowanie za malo.
@Akroya: ja jak zobaczyłem tiktoka kingi, to trochę bardziej w nią zwątpiłem że może wygrać (choć nie spodziewałem się że odpadnie). owszem, ma duże zasięgi, ale jest (tak jak mówili w studio) zupełnie przeciętna, a jej motywacyjny kontent nadaje się na drugoligową influencerke, a nie na kogoś, kto potencjalnie ma mieć zasięgi pokroju ekipy. imo to z takim contentem prędzej czy później ludzie zaczeli by się z niej śmiać (podobnie jak