Wpis z mikrobloga

@francopolo: no ale jednak zamawianie tylko sosu czosnkowego to raczej dla memów i zabawy, żadna cebula zamówić kilka małych pudełeczek sosu za ponad stówkę, kiedy można w teorii mieć za to masę rzeczy, z których jest jakaś wartość
najlepsze jest to jak robaczki- cebulaczki dorabiają filozofie do swojej chciwości, będą #!$%@?ć że to dla zasad, dla jaj, dla memów i tak dalej, ale w dalszej dyskusji ostatecznie wychodzi ocet polski mocno co z poniektórych xDD


@francopolo: nie brałem udziału w tym co się teraz działo, ale ogólnie jestem januszem i pilnuje tego żeby siano w kieszeni mi się zgadzało więc jak mam okazję dostać coś za darmo lub na
najlepsze jest to jak robaczki- cebulaczki dorabiają filozofie do swojej chciwości, będą #!$%@?ć że to dla zasad, dla jaj, dla memów i tak dalej, ale w dalszej dyskusji ostatecznie wychodzi ocet polski mocno co z poniektórych xDD


@francopolo: tobie chyba neta dopiero co podłączyli, na świecie kiedy tylko nadarzy się taka okazja, zwłaszcza kiedy błąd popełni jakaś dużą korporacja, ludzie zjawiają się na wykorzystanie go w śmieszny sposób często testując działanie
nie brałem udziału w tym co się teraz działo, ale ogólnie jestem januszem i pilnuje tego żeby siano w kieszeni mi się zgadzało więc jak mam okazję dostać coś za darmo lub na promocji/taniej co potrzebuje lub mi się przyda to po prostu to biorę. Jest w tym coś dziwnego? XD bo raczej wydaje mi się normalne że każdy pilnuje swojego interesu bardziej niż czyjegoś


@Positano1 Ale to nic dziwnego po prostu
dostawanie czegos za darmo to zadne interesy


@nobrain: nie powiedziałem że to interesy tylko pilnowanie własnego interesu czyli pilnowanie własnych spraw i maksymalizacja zysków, rozumiem że jak ty dostajesz w sklepie propozycje zniżki 200 zł to mówisz nie no ja mam pieniądze zapłacę za to XD bo na przykład dla mnie taka postawa płacenia tam gdzie nie trzeba to głupota i brak szacunku do siebie i zarobionych przez siebie pieniędzy XD
ja lubie sie dzielic z ludzmi pieniedzmi, tak do tego podchodze.


@nobrain: dzielić pieniędzmi to się mozna z co najwyżej najbliższą rodziną do której ma się zaufanie i ze znajomymi, a nie ze sklepem czy międzynarodową korporacją dla której człowiek to wiersz w tabelce w excelu, gdzie człowieka traktuje się jak zasób i dąży sie do maksymalizacji zysków jakby teraz korporacji wyszło w excelu że zysk przyniesie im zbudowanie obozów pracy