Wpis z mikrobloga

Zapewne jako pedalarz bałbym się wjechać na taką drogę. DK z trzema pasami to dla większości kierowców samochodów za dużo.
Jednak odwalać takie akcje jako kierowca samochodu to trzeba mieć pustkę w głowie. Coraz bardziej mam wrażenie że potrzebne są badania psychiatryczne dla takich dzbanów. A jak ich nie przejdą to zabrać prawko na kilka lat.
#rower #samochody #polskiedrogi
Yurakamisa - Zapewne jako pedalarz bałbym się wjechać na taką drogę. DK z trzema pasa...
  • 76
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: na tym filmiki jedni są warci drugich i tak samo mają nierówno we łbie.

a jeśli to serio było nagrywane 1 listopada, to jest oczywisty dowód, że gość to nagrywa dla jakiejś chorej atencji i serio ma problemy psychiczne.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: @Yurakamisa: rozumiem że można się #!$%@?ć na rowerzystów na DK bo jednak są zawalidrogą. Ale celowego powodowania zagrożenia jak dla mnie nic nie usprawiedliwia i psycholowi powinni prawko odebrać przynajmniej na jakiś czas. Tak samo mogę się #!$%@?ć jak Janusz zaparkuje passerati na środku drogi rowerowej bo musi skoczyć do sklepu, co nie oznacza że powinienem go złapać i mu spuścić #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Goscie mogli sie nie tam nie pechac, ale nie oznacza to ze trzeba im zajeżdżać drogę i stwarzać zagrożenie. Jeżeli nie było tam zakazu i nie jest to jaka ekspresówka to mogli legalne tam jechać. Gość w samochodzie powinien oddać prawko jeżeli takie sytuacje wyprowadzają go z równowagi.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: @LaFlecheWallonne: @Rabe:
Nie wiem co takimi ludźmi kieruje, teoretycznie mogli ale dookoła zapewne jest mnóstwo dróg o mniejszym natężeniu ruchu, gdzie mogli zrobić trening. Ale PAN KOLARZ musiał wszystkim pokazać co to nie on.

Sam mam szosę ale w życiu nie wpadłbym na pomysł żeby #!$%@?ć się na taką drogę rowerem, znajdźcie mi prosa z world touru, który na trening wybiera się na trzypasmówki. Żaden tak nie robi,
  • Odpowiedz
Nie wiem co takimi ludźmi kieruje, teoretycznie mogli ale dookoła zapewne jest mnóstwo dróg o mniejszym natężeniu ruchu, gdzie mogli zrobić trening. Ale PAN KOLARZ musiał wszystkim pokazać co to nie on.


@Rinter: Jednak nadal próbować zrobić im krzywdę za coś takiego jest chore.
  • Odpowiedz
Jednak nadal próbować zrobić im krzywdę za coś takiego jest chore.


@Yurakamisa: oczywiście kierowca jest jakiś chory na umyśle ale rowerzyści mogliby jednak się stosować do przepisów i tam gdzie mają obowiązek jazdy środkiem pasa powinni jechać środkiem pasa a nie obok siebie. Po części utrudniają jazdę kierowcom po innych pasach bo muszą dodatkowy odstęp zachowywać od rowerzysty by nie narażać ich na podmuch powietrza.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: dobra inaczej napiszę. Rowerzyści w mojej opinii są debilami nie dlatego że tamują ruch, czy coś. #!$%@? mnie to, że oni mają w dupie swoje bezpieczeństwo. Bo zabija nie prędkość, tylko różnica prędkości.

Miałem kiedyś motocykl i bardzo przykry wypadek, babka mi wyjechała z podporządkowanej, a jechałem zgodnie z przepisami. Ponad pół roku chodziłem o kulach. Rowerzyści i motocykliści nie mają żadnych szans w starciu z samochodem. Komuś w samochodzie
  • Odpowiedz
to jest oczywisty dowód, że gość to nagrywa dla jakiejś chorej atencji i serio ma problemy psychiczne.


@Im_from_alaska: Nie kolego, że ktoś coś źle zrobił to nie powód by go zabić!
  • Odpowiedz
Nikomu nie utrudnili życia


@Rabe: @LaFlecheWallonne: więc jaki był ich cel? relaksacyjna przejażdżka po głównej wylotówce z łodzi w święto?

on jeździ po głównych drogach z premedytacją i nie ma żadnego logicznego uzasadnienia dlaczego tam się znalazł. takie działania też nie przynoszą nikomu korzyści - rowerzyści, jako grupa, przez takie coś są utożsamiani z idiotami, a kierowcy samochodów z bandytami.

znajdź mi prosa z worldtouru który robi trening na takiej
  • Odpowiedz
dobra inaczej napiszę. Rowerzyści w mojej opinii są debilami nie dlatego że tamują ruch, czy coś. #!$%@? mnie to, że oni mają w dupie swoje bezpieczeństwo. Bo zabija nie prędkość, tylko różnica prędkości.


@Rinter: Może i debile jednak jak sam powiedziałeś ryzykują swoim zdrowiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale nie skupiać 100% uwagi na drodze


@Rinter: Przy wysokich prędkościach jak nie skupiasz się na drodze to
  • Odpowiedz
@4x80: jakbyś nie wyrywał z kontekstu części mojej wypowiedzi, to byś wiedział, że ja w żadnym razie nie bronię kierowcy z filmiku.

no ale może ty mi odpowiesz po co on jechał po wylotówce w święto?
  • Odpowiedz
@dwaemu: jest, ale to nie jest ekspresówka.

więc jaki był ich cel? relaksacyjna przejażdżka po głównej wylotówce z łodzi w święto?


@Im_from_alaska: no a dlaczego nie? Może to najsensowniejsza opcja na wyjazd z miasta w tym kierunku? Sieć dróg nie jest idealna i czasem trzeba myknąć kilometr czy dwa krajówką, żeby nie nadkładać 20. Nie powinno stwarzać to dla nikogo problemu i takich sytuacji. Dowolny myślący człowiek by ich wyprzedził
  • Odpowiedz
no ale może ty mi odpowiesz po co on jechał po wylotówce w święto?


@Im_from_alaska: Bo oni są idiotami i sami się proszą o problemy. Klakson wystarczy ale nie taki coś.
  • Odpowiedz
Klakson wystarczy ale nie taki coś.


@4x80: ja się z tym w pełni zgadzam. ale nie rozumiem bronienia tych rowerzystów, że oni nie robią niczego złego. właśnie powiino się ich krytykować i powtarzać do znudzenia, żeby, jako rowerzysta, unikać jazdy po głównych drogach.

Może to najsensowniejsza opcja na wyjazd z miasta w tym kierunku? Sieć dróg nie jest idealna i czasem trzeba myknąć kilometr czy dwa krajówką, żeby nie nadkładać 20
  • Odpowiedz