Wpis z mikrobloga

Nie napisałem że nie rozumiem, tylko że wygląda to bardzo słabo.


@TheOneWhoKnocks: Ponieważ? To jakiego słowa według ciebie powinienem użyć, abyś był zadowolony? Mówię tak, jak powiedziałybym na co dzień w pracy xD

Od sepsy do wstrząsu minęło trochę czasu. Nie usunęli ogniska zakarzenia i przez to pacjentka zmarła. Natomiast sepsa była


@TheOneWhoKnocks: A, to już jest po śledztwie? I skoro uważasz, że rozwiązaniem było usunięcie ogniska zakażenia, to co
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: popieram, ale leczenie ma być adekwatne do potrzeby, przecież nikt nie będzie amputował zdrowej ręki, bo masz infekcję pod paznokciem. Jeżeli aborcja jest jedynym sposobem leczenia i ratowania zdrowia, lub życia kobiety to powinna być dostępna.
  • Odpowiedz
Ty za to pisz merytorycznie albo wcale


@TheOneWhoKnocks: Tobie by się przydało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nasza rozmowę już zakończymy, bo tylko kręcisz się w kółko z tymi samymi argumentami, które tyle osób już ci przytoczyło. Jak zamknięty masz umysł na fakty i wiedzę, to już tylko współczuć zostaje. Chociaż pewnie skończysz szkołę, zobaczysz trochę życia i znormalniejesz jak większość, czego ci życzę.

Do tego boga to
  • Odpowiedz
@#!$%@?: baba umarła przez błąd lekarski, a nie wyrok TK, ale lewaccy piewcy kłamstwa wiedzą swoje. Aborcja by ratować życie kobiety nie została zakazana
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: Ale dlaczego wystosowałeś tezę, że lekarze będący przedstawicielami najtrudniejszego i najbardziej odpowiedzialnego zawodu mogli dać sobie namieszać w głowach przez skrajnych przedstawicieli którejś ze środowisk? XD Zakrywasz jakaś czapką tego gwoździa wbitego głęboko w twoja w głowę?
  • Odpowiedz
trzeba być bardzo odważną, żeby dzisiaj chcieć, lub decydować się na prowadzenie swojej ciąży w polsce. Ja sobie tego nie wyobrażam. Lęk jaki budzą we mnie ci moralni i etyczni degeneraci wypiera moją chęć posiadania dziecka.


Po prostu się dajesz nakręcać dzieciaczkom z wykopu.

@teoriastrun:
  • Odpowiedz
  • 0
A mogłaby wiedząc co jej grozi nwa szybko się wypisać i #!$%@?ć do Czech usunąć ciążę? Czy za późno?
  • Odpowiedz
a skąd (twoja) teza, że człowiek, nie może się mylić?


@TheOneWhoKnocks: A skąd twoja, że na prawdopodobieństwo pomyłki nie wpływa groźba więzienia? Jak potrafisz zdobyć się na to minimum empatii (za czasów szkolnych też miałem jej mniej, to zrozumiałe), to weź się wczuj w pozycję tego lekarza. On ma obcą dla siebie pacjentkę i wybór przed sobą - albo ryzykuję wiezieniem za nieuprawnioną aborcję, a OI, PiS i Ziobro tylko czekają,
  • Odpowiedz
@TenTypZez: zeby ratowac sumienia lekarzy (bo o ratowaniu tych 300 płódów/rok z zespołem downa nie ma co mówić, gro tych kobiet i tak je abortuje, najwyżej zagranicą, beatki na głębokim podlasiu zostaną same ze swoim problemem) zabito kobietę wprowadzając totalny burdel prawny. Opłacało się. Lubie ten rząd, jest taki kompetentny.
  • Odpowiedz
LuxEtClamabunt: no tak, bo PIS nie jechał przez ostatnie 11 lat na niczyjej śmierci XD Piękna hipokryzja.


@licuri: chłopie ja nie jestem pisowcem xD żenuje mnie robienie polityki zarówno na adamowiczu, tej lasce co ostatnio zmarła jak i na ofiarach katastrofy lotniczej w smoleńsku.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Mi tez niczego madrego nie powiedzial. Jak poprosiłem o wykluczenie "lewakowania" z listy argumentów to niestety, nie miał niczego konkretnego do powiedzenia.

A gdyby to jeszcze o lekarzy chodziło. Przecież i tak funkcjonowała klauzula sumienia, więc żaden lekarz nie musiał wykonywać aborcji, jeśli nie chciał.


Sumienie tych których sumienia nie ruszała klauzula sumienia. Zadbano o ich sumienia za nich, żeby nie zbaczali ze ścieżki dobrego katotaliba. ;-)
  • Odpowiedz
żenuje mnie robienie polityki zarówno na adamowiczu, tej lasce co ostatnio zmarła jak i na ofiarach katastrofy lotniczej w smoleńsku.


@LuxEtClamabunt: A to niedobrze. Bo przede wszystkim jest to zwrócenie uwagi na realny problem. Szerzenie nienawiści przez rządzących takie rzeczy powoduje. I choć PiS sam Adamowicza nie zamordował, to przyczynił się do tego swoją propagandą. Tak samo teraz wskazuje się na to, że wyrok TK doprowadził do tragedii. Rządzący zawsze czują
  • Odpowiedz
według mnie, sepsa zagrożenie sepsą jest wystarczającym powodem w dodatku przy wadzie letalnej płodu


@TheOneWhoKnocks: wedlug ciebie, tzn ze jestes lekarzem, prawnikiem? czy nie dotyczy cie to kompletnie ale tak ci sie wydaje? patrzac w ten sam sposob to trzeba ratowac kazdego na ulicy, bo przeciez jest zagrozenie ze dostanie udaru/zawału czy czego innego. po to masz procedury zeby sie ich trzymac, wedlug wszystkich wskaznikow poki nie wystapila sepsa nie bylo
  • Odpowiedz