Wpis z mikrobloga

@Rebeliant: Okaże się pewnie na koniec, tak samo było z battlegroundem jak wyszedł, 10k prawie nikt nie miał, pare tygodni póżniej prosi 16k wbijali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Samo grindowanie i farmienie to koszmar, lepiej sobie darować jeśli się nie jest na to gotowym. Natomiast pvp mi bardzo przypadło do gustu. Gdyby tylko każdy miał wszystkich mercenaries na maxa dostępnych to serio masa ludzi by grała bo fajnie można rozkminiać i kombinować, trochę jak szachy ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: @weshu: moim zdaniem gra jest pomyślana o powolnym grindzie z robieniem daily i bonusów z pvp, a ludzie wszystko na maxa w miesiąc chcą wyrobić i stąd się bierze najwięcej problemów.

To miało być gacha game, które są bardziej maratonem niż sprintem
  • Odpowiedz
To miało być gacha game, które są bardziej maratonem niż sprintem


@Rebeliant: ale do takiej gierki nie wsadzasz modelu pvp w sumie z najlepszymi nagrodami i największym wyzwaniem. Mi te pvp też się spodobało, ale żeby sobie wyexpić teamek(jeszcze teraz chyba spatchowali ten level z żywiołakami) to potrzebujesz dużo czasu. No i sam ten tryb pvp to do porywających nie należy, nie ma jakiś ciekawych mechanik(ok czasem na bosach coś
  • Odpowiedz
@weshu: jaki deck do pvp polecasz? Bo mi tacy c-----i najemnicy polecieli nic z topu - kerna, rangarosa, licha, diablo, geddona, grull, jaina, natalie, wszystkie najlepsze do pvp a ich nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Samuro xyrella vardenem zatrzymałem sie na 5k
  • Odpowiedz
@Rafi66: Samuro, xyrella, varden to bardzo mocny pierwszy skład, nadal top. Niestety backup jest bardzo ważny, i bardzo ciężko o coś sensownego bez Cairne i Diablo. Fox i Tavish pomagają ale jednak Cairne to jest prawie must.

Wypróbuj Kurtrusa - rare, łatwo zrobisz na maxa, a jest naprawdę mocny - uderza mocno w Diablo, leczy się a końcówki gry potrafi wygrać sam bo co tura jest albo nieśmiertelny albo się
  • Odpowiedz
Samuro, xyrella, varden to bardzo mocny pierwszy skład, nadal top. Niestety backup jest bardzo ważny, i bardzo ciężko o coś sensownego bez Cairne i Diablo. Fox i Tavish pomagają ale jednak Cairne to jest prawie must.

Wypróbuj Kurtrusa - rare, łatwo zrobisz na maxa, a jest naprawdę mocny - uderza mocno w Diablo, leczy się a końcówki gry potrafi wygrać sam bo co tura jest albo nieśmiertelny albo się leczy.


@weshu: wp top 100

takich najemników mam https://imgur.com/a/kduQKJS a otworzyłem z 20 pakietów... jeszcze mam z 4k golda ale nie bede kupował bo sam nie wiem czy mam zamiar grac ten tryb
  • Odpowiedz
@Rafi66: Start Samuro, Xyrella, Varden to serio top start - maxowałbym ich do oporu.
Natomiast ławka poważnie maxuj Kurtrusa bo jest lepszy niż się wydaje, do tego Tavish i albo Cariel albo Lisek.

Zwykle ważniejsze jest mieć dobrze zmaxowe synergie niż pojedyńcze legendy albo karty z top które ze sobą nie współpracują.

Z tym startem dużo można osiągnać jak rozkminisz jak grać na jaki skład, potem wchodzi Tavish jeśli są niebieskie albo Cariel\Lis, a na koniec Kurtrus jak przeciwnik pewnie zostanie z Diablo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weshu: ja się ciągle zastanawiam czy craftowac karty czy czekać aż wypadną z f2p paczek - mogę chyba z 6 epic i 2 legendy zrobić, tylko szkoda coinow xD
  • Odpowiedz
@weshu: nom, na ten moment czekam i robie taski do tych co mam. Do pvp biore kilka postaci na 20 levelu, zeby trafic na boty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymyśliłem jeszcze trika na taski 1-4: jak weźmiesz 6 merców na lvl ~5 to mozna cisnąć heroic air elementala dokładnie do 15 poziomu merców. Troche skopałem bo pare razy zbiłem tez bossa, ale jak sie bedzie oszczedzać
  • Odpowiedz