Wpis z mikrobloga

@Rebeliant: Okaże się pewnie na koniec, tak samo było z battlegroundem jak wyszedł, 10k prawie nikt nie miał, pare tygodni póżniej prosi 16k wbijali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To miało być gacha game, które są bardziej maratonem niż sprintem


@Rebeliant: ale do takiej gierki nie wsadzasz modelu pvp w sumie z najlepszymi nagrodami i największym wyzwaniem. Mi te pvp też się spodobało, ale żeby sobie wyexpić teamek(jeszcze teraz chyba spatchowali ten level z żywiołakami) to potrzebujesz dużo czasu. No i sam ten tryb pvp to do porywających nie należy, nie ma jakiś ciekawych mechanik(ok czasem na bosach coś jest
@weshu: jaki deck do pvp polecasz? Bo mi tacy #!$%@? najemnicy polecieli nic z topu - kerna, rangarosa, licha, diablo, geddona, grull, jaina, natalie, wszystkie najlepsze do pvp a ich nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Samuro xyrella vardenem zatrzymałem sie na 5k
@Rafi66: Samuro, xyrella, varden to bardzo mocny pierwszy skład, nadal top. Niestety backup jest bardzo ważny, i bardzo ciężko o coś sensownego bez Cairne i Diablo. Fox i Tavish pomagają ale jednak Cairne to jest prawie must.

Wypróbuj Kurtrusa - rare, łatwo zrobisz na maxa, a jest naprawdę mocny - uderza mocno w Diablo, leczy się a końcówki gry potrafi wygrać sam bo co tura jest albo nieśmiertelny albo się leczy.
Samuro, xyrella, varden to bardzo mocny pierwszy skład, nadal top. Niestety backup jest bardzo ważny, i bardzo ciężko o coś sensownego bez Cairne i Diablo. Fox i Tavish pomagają ale jednak Cairne to jest prawie must.

Wypróbuj Kurtrusa - rare, łatwo zrobisz na maxa, a jest naprawdę mocny - uderza mocno w Diablo, leczy się a końcówki gry potrafi wygrać sam bo co tura jest albo nieśmiertelny albo się leczy.


@weshu:
@Rafi66: Start Samuro, Xyrella, Varden to serio top start - maxowałbym ich do oporu.
Natomiast ławka poważnie maxuj Kurtrusa bo jest lepszy niż się wydaje, do tego Tavish i albo Cariel albo Lisek.

Zwykle ważniejsze jest mieć dobrze zmaxowe synergie niż pojedyńcze legendy albo karty z top które ze sobą nie współpracują.

Z tym startem dużo można osiągnać jak rozkminisz jak grać na jaki skład, potem wchodzi Tavish jeśli są niebieskie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weshu: ja się ciągle zastanawiam czy craftowac karty czy czekać aż wypadną z f2p paczek - mogę chyba z 6 epic i 2 legendy zrobić, tylko szkoda coinow xD
@weshu: nom, na ten moment czekam i robie taski do tych co mam. Do pvp biore kilka postaci na 20 levelu, zeby trafic na boty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymyśliłem jeszcze trika na taski 1-4: jak weźmiesz 6 merców na lvl ~5 to mozna cisnąć heroic air elementala dokładnie do 15 poziomu merców. Troche skopałem bo pare razy zbiłem tez bossa, ale jak sie bedzie oszczedzać i