Wpis z mikrobloga

Rozkmina odcinku z playera (spoilery dla telewidzów)

Gruba Julka, pijesz?
Mój wpis nie będzie do końca obiektywny bo od początku lubię Tomka, napisałam to po 1 odcinku na tym tagu, zajebisty facet moim zdaniem. Teraz znów stanę po stronie osoby linczowanej w internecie z tego programu.

Oczywiście że nie mówi się nikomu przy innych że jest gruba, to nietakt, nietaktem jest każde zachowanie które ma na celu zawstydzenie i zdeprecjonowanie jakiejś osoby przy świadkach.
Dziwi mnie jednak fakt że nikt nie pamięta że pierwsza zaczęła Julia która wylicza że Tomek jest nudny wiec go nie słucha oraz że nie ma poczucia humoru. Nie wiem jak Wy ale ja bym nie chciała tego usłyszeć, to chyba gorsze od jesteś łysy, gruby, koślawy. Schudnąć zawsze można, zmienić zainteresowania i poczucie humoru trudniej. Widocznie to go zabolało.

Mosak ich rozluźnił, prosił o szczerą rozmowę, poczuli sie przy nim zrelaksowani i szczerze każdy z nich powiedział co w drugim mu nie pasuje.
Akurat ja uważam że facet ma prawo nie przepadać za tłuszczem dlatego to są jego główne lęki, mało komu się to podoba i o ile większość ludzi akceptuje nadwagę u partnerów stałych którzy się roztyli w trakcie związku o tyle nowa, w dodatku tak młoda osoba która tego nie widzi wiec będzie jeszcze bardziej tyć, to niepokojące.

Najśmieszniejsze w całej tej gadce którą obejrzałam dwa razy był szok Julii i pytanie "Czy ja mam nadwagę?" Noż jprdl... (ʘʘ). Julia nie ma nadwagi, weszła w otyłość I stopnia i to jest choroba którą sie leczy. Niech lepiej zapyta swojego lekarza czy ma nadwagę jesli nikomu nie wierzy. Jak ona będzie wyglądała za 10 lat jak teraz uważa że jest OK, czyli nie zmieni trybu życia? Serio szkoda bo twarz ma ładną, śliczny głos i jest na serio sympatyczna.
Jej zdrowie i wygląd, jej sprawa ale mężczyźni to wzrokowcy i akurat ten nie musi kochać BBW.

Zwyczajnie do siebie nie pasują, nie mam zielonego pojęcia dlaczego inteligentny facet z określonymi wytycznymi co do wyglądu dziewczyny dostał całkowita jej odwrotność czyli osobę bez zainteresowań, niezbyt ciekawą, pospolitą i taką dużą. W dodatku ona cały czas gada o swojej energii i spontaniczności. Nie wiem kiedy, chyba coś przegapiłam, widzieliście jakiekolwiek jej spontaniczne i energiczne zachowanie? Dla mnie to raczej lelum polelum, energia podobna do Tomasza, niezbyt wielka.
Julia powinna dostać jakiegoś typowego polaka który siedziałby z piwkiem i oglądał mecz z jej starym a jego gadanie ograniczało by się do tekstów; "Heh, żonko kochana mój paczusiu złoty, mega kiełbę i zrobiłaś na grillu, jak nasi wygrają to zobaczysz jaki jestem żywy nie martwy, XDD". On tak samo zupełnie inny level, myślę że każdy kogoś znajdzie po programie. Tomkowi będzie ciężej bo kraj pustakami stoi.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 11
  • Odpowiedz
@arinkao:
Zgadzam się
Ja tam chłopa bardzo polubiłam, ją również, mówili szczerze co im się nie podoba i miał do tego prawo, mój tez jest szczery do bólu i przez myśl mi nie przejdzie się obrazić, albo go wyśmieje albo się wezmę za siebie i coś zmienię.

Nie widzimy wszystkiego, może ona faktycznie wpieprza w nadmiarze śmieciowe żarcie i popija to litrami coli.

Na ich miejscu mniej mnie obraza stwierdzenie ze
  • Odpowiedz
Julka nie powiedziała, ze Tomek jest nudny i nie ma poczucia humoru, tylko ze czasem nudzi ja to o czym on opowiada i maja inne poczucie humoru i bawią ich inne rzeczy, to jest różnica. Nie widzę u Julii otyłości, bez przesady, może ma pare nadprogramowych kg, ale przez duży biust wydaje się być większa, a z tym raczej niewiele zrobi. Ja rozumiem szczerość, ale to co Tomek powiedział było totalnie nie
  • Odpowiedz