Wpis z mikrobloga

Pamietacie jak przed od odcinkiem gdzie Wiktoria tanczyla z Uszatym byly juz pogrozki „zobaczycie”, a zaraz po odcinku „widzicie jaka ona jest?!”. Wtedy atencjuszki nie wywolaly gownoburzy na jaka liczyly, ale brna w to dalej. Jak dla mnie to nic sie nie stanie takiego co mialoby wplynac negatywnie na wizerunek Wiktorii. Zwroccie uwage, ze juz tylko Klauno, Natka i Nono brna w to szambo i sie wzajemnie nakrecaja, nawet Oha zbastowala po wczorajszym odcinku. Dziewczyny, wiem, ze to czytacie - dajcie spokoj, to juz sie robi nudne, wezcie przyklad z Wiktorii, ona umie w social media, bedziecie mialy swoje 5 minut po finale, powiecie „jak bylo naprawde”, wszyscy na to czekamy, a potem klikniemy w ten magiczny unfollow, na co czekacie xD

#hotelparadise
  • 15
  • Odpowiedz
@AShans: nas nie boli bo nie ma co i nie z ,,twojej branży'' jesteśmy bo jak łapię tyś ,,alfonsem'' jest, skoro taki pewny jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dalej, podaj gdzie ona,,króluje''czy tak sfrustrowany jesteś i tak dupy strony to wiesz
  • Odpowiedz
@tekoja: Nawet jakby Wiki się przespała przy kamerach z tym nowym Łukaszem to po tej całej nagonce nawet mnie to nie ruszy. Już mi jest obojętne co Wika zrobi. Bo tak jest źle i tak jest źle xD
  • Odpowiedz
  • 5
@Opportunist: Otoz to. Najlepsze jest to, ze byc moze bedzie sytuacja kiedy Wice sie powinie noga i cos #!$%@?, ale team Klauno-Natka-Nono-Loniak tak sprawe rozegral ta nagonka na nia w trakcie emisji i komemtarzami nic nieznaczacych sytuacji, ze pewnie wiekszosci to nie ruszy co sie wydarzy. Loniak wyciagnal z tego lekcje i teraz siedzi cicho, dziewczyny sie zapetlily i nie rozumieja, ze osiagaja odwrotny efekt, potem siedza i kasuja komentarze, a
  • Odpowiedz