Wpis z mikrobloga

dlaczego Nono z immunitetem nie wybierała jako pierwsza? we wcześniejszych edycjach chyba zawsze tak było że osoba z immunitetem wybierała na początku? a co gdyby podeszła do któregoś z chłopaków przy których już stała dziewczyna? tamta wypad bez szans na spróbowanie u innego?
#hotelparadise
  • 15
  • Odpowiedz
@babeczkaxd: tak, Łoniak z Łukaszem planowali że Nono podejdzie do nowego, Kacha do Łukiego, ale nie wiem co się zadziało, bo jak Łoniak czy Janek o tym planie powiedzieli Matiemu to on powiedział że to nie przejdzie, bo nie pozwolą na to, raczej miał na myśli produkcję a nie uczestników
  • Odpowiedz
@crazy_frog: no jeśli realizowali by swój plan to nie ważna kolejność, bo do Łukiego starego Kacha, a Nono do nowego a że miała immunitet to Wiki nawet jakby podeszła to wylot, w tej sytuacji Wiki do kogo by nie podeszła to wypad, dlatego pewnie reżyserka im co nieco powiedziała że tak nie da się i po planie, no i to że Chomik wybierze Wiki to w sumie Łoniak, wiedział bo
  • Odpowiedz
@Rosalinea: myślałem, że tak zrobią. Skoro tak strasznie nia gardzą to dlaczego nie pozbędą się jej?
Później do mnie dotarło, że pewnie nie chcieli się rozdzielać do następnego rajskiego bo wtedy nono nie miałaby możliwości opierdzielić uszatemu kiełbachy.
  • Odpowiedz