Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Umowę podpisywałem z 10 lat temu, od tamtej pory mam na czas nieokreślony, także nawet nie wiem jakie są stawki ;) Niemniej jak ktoś się trafi chociaż z podobnie wysokimi stawkami to niech da znać. Jak dla mnie 2zł za 1mb to jest scam. To nie jest roaming poza UE żeby takie stawki dawać, nawet jeśli jest to w umowie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: Umowę podpisywałem z 10 lat temu, od tamtej pory mam na czas nieokreślony, także nawet nie wiem jakie są stawki ;) Niemniej jak ktoś się trafi chociaż z podobnie wysokimi stawkami to niech da znać. Jak dla mnie 2zł za 1mb to jest scam. To nie jest roaming poza UE żeby takie stawki dawać, nawet jeśli jest to w umowie.
@AntonioFacaldo: i masz je w umowie. I bardzo prawdopodobne
@AleDlaczegoTak: Rodzina40, znalazłem o tym tylko coś takiego: https://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/D0002242002_WOP_Okazja_bez_Tel_2X1_20120509.pdf

Od 50 Kb do 1 MB za 3 zł, od 1 MB do 100 MB za 7 zł

W każdym razie dzwoniłem już do nich i powiedzieli, że wszystko się zgadza - no bo co innego mogli powiedzieć.

ps. A co śmieszniejsze to dostałem rachunek za październik jak co miesiąc na około 100zł i tam oczywiście nic nie było o tych 700zł