Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie kupić szelki do trzymania koszuli takie na nogi. Macie mirasy doświadczenie jakie są dobre, chodzi mi przede wszystkim o żabki typu A i B jak na picrel. W obu w aukcjach piszą, że nie niszczą koszuli, a w opiniach już się pojawiają komentarze że jednak niszczą, a nie chcę #!$%@?ć koszuli za kilka stów jakimś badziewiem xD
#moda #modameska #ubierajsiezwykopem
Badass - Chciałem sobie kupić szelki do trzymania koszuli takie na nogi. Macie mirasy...

źródło: comment_16358790152ChesBCkBa93Ta0riDxap3.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Badass: A będą lepiej trzymały ale mogą ci rozciągnąć trochę koszulę. B jeśli są takie z ząbkami to mogą rozerwać. Są jeszcze takie co ściskają koszule pomiędzy plastikowy i płytkami i są chyba najbardziej bezpieczne
  • Odpowiedz
@Badass: dwa sezony noszę już szelki typu A, zakładane około ~80 razy, noszone średnio po 12h. Koszule całe. Jedyny minus to przy zbyt cienkich i jasnych spodniach kiedy siedzisz, to może być widać że masz coś na udzie zapięte, ale ja w to #!$%@? miałem zawsze.
  • Odpowiedz
@Leel00: pies nosi i to bez spodni! szelki bez spodni! ciekawe jak nazwać takie paski które przypina się do skarpetki albo wokół uda a drugi koniec do koszuli żeby była ładnie naciągnięta. Szelki? Nie, to jest zarezerwowane dla takich pasków co przytrzymują spodnie... W sumie wygodnie byłoby mówić o tym szelki do koszuli, ale szelki są do spodni! Nie można tak!
  • Odpowiedz