Wpis z mikrobloga

@AnonAlfa postawił tezę, że strajk kobiet był tym samym co protesty w Hong Kongu XDDDD Ekstradycja do chin = walka o darmowe podpaski i aborcję julki z Twoich podatków XD Jeszcze 500 plusów za to dostał XDDD

trzeba było stanąć na czele protestu i ogłosić swoje postulaty a nie stękać na wykopie


@siodemkaxx pewnie byłaś jedną z tych. które najgłośniej darły mordę "J*BAĆ PIS", ale postulatów nie przeczytaś xD To był lewacki protest, było około 25-30 podpunktów na oficjalnej stronie strajku, w tym: darmowe podpaski, równość wyników dla k0biet, darmowa antykoncepcja, refundowana aborcja na życzenie itd.

Gdyby tu chodziło tylko o j*banie PISu to każdy by tam poszedł, ale na czele strajku stał kto? Lewackie feministki ze swoim programem, które wykorzystały k0biety jak bezmózgie bydło XD Osobiście rozmawiałem z wieloma k0bietami, które brały udział w tych strajkach i ich wiedza ograniczała się do "bo aborcja" oraz "j*bać pis bo aborcja" XD Już pomijając fakt, że ryzyko urodzenia niezdrowego dziecka wynosi 1:800 - 1:1000. Zakładając, że jesteś zdrowa i nie masz chorób w rodzinie to ryzyko maleje pewnie do 1:5000. To pokazuje prawdziwą motywację Polek do tych strajków. Tak małe ryzyko i wszystkie wylazłyście na ulice? XDDD

Tylko skończony anty-męski śmieć mógł brać w tym udział.** to jedno, ale razem z tym była gruba lewacka propaganda. Nie dość, że połowę emerytur nam kradną baby w tej chwili to jeszcze im funduj podpaski i antykoncepcję dla julek żeby mogły się z czadami ruchać do woli + aborcja na życzenie żeby w razie czego można było szybko posprzątać - of kors z Twoich podatków xD

#p0lka #logikarozowychpaskow #strajkkobiet #lempart #hongkong #protest
swiety_spokoj - @AnonAlfa postawił tezę, że strajk kobiet był tym samym co protesty w...

źródło: comment_1635864349I1Znq2FeBIHicgczVNvb0t.jpg

Pobierz
  • 13
@swiety_spokoj: aleś ty mądry, wielki pan. Chodzi o to by kobiety miały wybór, rozumiem że gdyby ci się miało urodzić chore dziecko i gdybyś o tym wiedziałbyś to byś piał z zachwytu? Oh wait, i tak nie znajdziesz chętnej na ruchanko
Oh wait, i tak nie znajdziesz chętnej na ruchanko

@dziqs1987: no klasyka XD mam dziewczynę dzbanie, a nawet nigdy nie musiałem jej szukać bo uważam spermienie za frajerstwo

aleś ty mądry, wielki pan. Chodzi o to by kobiety miały wybór


Łykasz to jak młody pelikan. Wychodzi na to, że albo kobiety nie wiedzą, że tak naprawdę niewiele dzieci rodzi się chorych. Są znacznie bardziej pilne problemy dotykające każdego z nas, a
pewnie byłaś jedną z tych. które najgłośniej darły mordę "J*BAĆ PIS", ale postulatów nie przeczytaś xD To był lewacki protest, było około 25-30 podpunktów na oficjalnej stronie strajku, w tym: darmowe podpaski, równość wyników dla k0biet, darmowa antykoncepcja, refundowana aborcja na życzenie itd.


@swiety_spokoj: nie jestem kobietą, nie popierałem większości postulatów i nie jeździłem do warszawy drzeć mordy z lempart, ale na strajk przeciwko tej władzy pójde jak mam akurat czas,
Pojechałbym do czech i nie robił z tego wielkiej tragedii XD Raz w życiu to chyba niewielki wydatek, co?


@swiety_spokoj: nie pojechałbyś, bo właśnie jest przepychana ustawa która ma tego zakazać i karać takie akcje, także powodzenia tam w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swiety_spokoj: a i napisałem tak bo na wykopie siedzi ekipa która komentuje każde strajki jako "idiotów, nierobów, lewaków, kodziarzy, lgbtowców " itp. itd. a jedyną ich aktywnością jest pisanie komentarzy w internecie, narzekają na pis, że ich rucha ale nigdy nawet raz na ulice nie wyszli w żadnej sprawie, za to każdego kto wychodzi potrafią zjechać, jest to typowe p0lactwo i dlatego żyjemy w takim kraju z takim rządem jaki sobie
to komunistyczny antypolski rak który niszczy nasz kraj


@siodemkaxx: no tak, ale środowiska które tam strajkowały to głównie lewica. Oni by dołożyli jeszcze więcej socjalu albo nawet dochód gwarantowany. Paradoksalnie gospodarczo to oni są po jednych pieniądzach, nie wiadomo którzy gorsi xD Skoro feministki i lewica przewodniczy to postulaty były jakie były. Ciężko się pod tym podpisać, bo to nie tyle walka z pisem co forsowanie prawa w drugą stronę.

"idiotów,
no tak, ale środowiska które tam strajkowały to głównie lewica. Oni by dołożyli jeszcze więcej socjalu albo nawet dochód gwarantowany. Paradoksalnie gospodarczo to oni są po jednych pieniądzach, nie wiadomo którzy gorsi xD Skoro feministki i lewica przewodniczy to postulaty były jakie były. Ciężko się pod tym podpisać, bo to nie tyle walka z pisem co forsowanie prawa w drugą stronę


@swiety_spokoj: to fakt, ale zanim lempart i reszta idiotów wyszli
@swiety_spokoj: ty byś pojechał, nie każdego będzie stać, chodzi o to by mieć wybór. Są też przypadki gdy ludzie korzystają z prezerwatywy i ta się zsunie czy coś, ale co ja będę tłumaczył. Ty masz dziewczynę i wypisujesz bzdury na wykopie, ona wie że chciałbyś by nie miała prawa decydować o sobie? Czy jest lalka?