Wpis z mikrobloga

@Rabusek: piekny jes! A mam takie pytanie jakiej kuwety używa Twoj kot i czy #!$%@? sobie ogon i dupe i czy ma czasem brudne łapy? Bo podejrzewam ze mam zła kuweta, ale jestem ciekawy bo może trafił mi sie upośledzony kot xD
@Rabusek: No ja 2x dziennie myje ;( na szczęście ma rytm srania taki ze jestem akurat w domu.
Podaje priobiotyki mojemu i jest coraz lepiej, ale prawie każdy ragdollowiec mówi o srace kota, wiec to chyba taki gratis genowy do długiego futra xD
A Twojemu kotu przeszła sraka czy coś mu dawałeś specjalnego (poza karma specjalna ofc).
@stojam_obok: @Rabusek: ja np. moją nevkę (neva masquerade xD) strzyżę w okolicy oka saurona ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nóżek. 1,5 roku ma, obsrała się raz jakoś na wiosnę pierwszy raz i od tego momentu właśnie regularne strzyżonko i so far, so good, bez obsraństwa.
@stojam_obok: na szczęście się trochę nie zgodzę, u mojego inna/nowa karma rozwiązała problem. Może coś być na rzeczy z tymi genami jednak to bardziej w stronę alergii/nietolerancji niż ogólnego zepsucia kota. Ludzie też miewają mają takie dolegliwości a nie są ragdolami, a szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)