Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak wyglądają ksenony BOSMA D1S 6000K po 5h świecenia. Ogólnie dyskoteka - raz nie świeci lewy, raz prawy, czasem oba, czasem żaden. C4 Picasso nie pokazuje żadnych błędów.
Wróciłem do starych żarników Boscha i wszystko działa (°°

Ewidentnie problem z tymi żarnikami.
Słyszałem że może być problem przy reklamacji tego typu towaru. Miał ktoś podobny przypadek?

#motoryzacja #xenon #oswietlenie #pytaniedoeksperta
Nadaske - Tak wyglądają ksenony BOSMA D1S 6000K po 5h świecenia. Ogólnie dyskoteka - ...

źródło: comment_1635830669BmxN1FCg9QpBgI91lR1Vt0.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Nadaske: uzywam Bosmy D2S, swieca zawsze ladnie i rowno. Niestety zywotnosc tego zarnika to jakies 1-1,5 roku maks. Samochod jest czesto odpalany.
@cherrz: w czym sa lepsze od bosmy? Pytam bo moze nastepnym razem zmienilbym na nie
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: faktycznie, nawet osram jest tańszy parę złoty. To nie ma co się bawić w półśrodki tylko kupować porządną. Kiedyś narva miała niezły stosunek ceny do jakości ale widzę że teraz się to zmieniło.
  • Odpowiedz
@Nadaske: BOSMA robi słabe palniki, są tylko dobrze rozreklamowani, chociażby fakt, że dla 6000K nie ma homologacji, a autoryzowany dystrybutor oszukuje na aukcjach allegro pisząc o homologacji, po zgłoszeniu temat zlany xD polecam Tungsram (White Xensation czy jakoś tak teraz mają, sam mam założone, 5500K z homologacją, już ponad rok), to taki dobry odpowiednik Osram i Philips. Tylko cena - 300zł za 2 szt, tyle ile za standardowe Osramy.
  • Odpowiedz