Wpis z mikrobloga

Droga prawico!
Mam dla Was zadanie na dziś!

Poproszę o merytoryczną odpowiedź

Co jest złego w ograniczaniu spożycia mięsa i innych produktów odzwierzęcych?
Co jest złego w ograniczeniu ruchu indywidualnych, spalinowych środków transportu oraz przestawiania się na transport publiczny?
Jedno jak i drugie ma zbawienny wpływ na szeroko pojętą ochronę środowiska oraz ochronę przed skokowym ocieplaniem się klimatu.

Czy macie jakieś logiczne argumenty przeciw powyższym tezom, czy tylko potraficie obrażać Panią Sylwię Spurek?

#neuropa #4konserwy
  • 12
@PrzeKomentator: Z prawicy nie jestem ale spróbuje.

Co jest złego w ograniczaniu spożycia mięsa i innych produktów odzwierzęcych?


W ograniczeniu nie ma nic złego bo zbalansowana dieta jest ważna. Problem mam z postulatami pani Spurek która chce całkowitego zakazu produktów zwierzęcych przy obecnych alternatywach których jakość/cena pozostawia wiele do życzenia.

Co jest złego w ograniczeniu ruchu indywidualnych, spalinowych środków transportu oraz przestawiania się na transport publiczny?


Jak wyżej w ograniczaniu nie
@kindu: Ale #!$%@?. Wyimaginowana postać tego wstrętnego prawaka. A leki wzięte?

Co jest złego w ograniczaniu spożycia mięsa i innych produktów odzwierzęcych?


@PrzeKomentator: Nie ma niczego złego w tym, jeśli nie polega to na jawnych zakazach albo zaporowym opodatkowaniu. Powinno się dotować badania nad stworzeniem sztucznego mięsa lub jego zamienników. Nie jestem z tych co wyśmiewają wegańskiego hotdoga czy burgera. Człowiek powinien mieć prawo wyboru, a jak to zwykle bywa
@PrzeKomentator: No chyba nie bo mięso to 5.8% emisji a przemysł to 24% emisji z samego zużycia energii.
@dubstract:

Plus mogę dodać, że powinno się prowadzić zdecydowaną politykę wobec takich krajów jak Indie czy innych trucicieli świata. My sobie żyły wypruwamy w Europie, aby wprowadzać coraz to ostrzejsze regulacje ekologiczne, a w takich Indiach mają na to #!$%@? i wyrzucają śmieci do rzek prostu z ciężarówek

Żeby to takie proste
źródło: comment_1635797888bf21N8DFTTMPEvyYxyGuNW.jpg
@PrzeKomentator: A to, że siedzi na jakimś politycznym stołku oznacza, że nie może być oszołomem? Sam plujesz na prawactwo i Konfederację, uważasz za oszołomów, a siedzą w Sejmie. Sam plujesz na PiS, uważasz za oszołomów, a siedzą w PE. Czy może oszołomami są tylko ci, których akurat ty i twoi koledzy z neuropy nie lubią?
@Wyborca_Konfederacji: On nie oczekiwał merytorycznych odpowiedzi. Zobacz, że napisałem małą ściankę tekstu, a ten się ograniczył tylko do obrony spurkowej xD On chciał tylko poszczekać na prawactwo. Oczekiwał, że nie będzie dyskusji, bo nie ma nic do powiedzenia. Jak ktoś mu odpowiedział to go przerosło. Sam w dodatku zaplusował ten wysryw i urojenia @kindu.