Wpis z mikrobloga

Nareszcie udało mi się skończyć oglądać wszystkie sezony #doctorwho. Trochę czasu mi to zajęło. Ogólnie serial ma dobry poziom, czasami jest gorzej (ale na szczęście Jodie długo już nie będzie Doktorem), ale bywa też bardzo dobrze (pierwszy odcinek z Płaczącymi Aniołami mocno schizowy). Stare serie mają swój klimat i dobrze się trzymają, szkoda tylko, że nie wszystkie odcinki przetrwały w całości (część ma swoje animowane wersje, a część trzeba oglądać jako pokaz slajdów z oryginalną ścieżką dźwiękową). Trochę żałuję, że dosyć szybko porzucono pomysł z Doktorem odwiedzającym przeszłość i wplątującym się w jakieś kłopoty, gdzie nie było żadnych kosmitów, ani misji ratowania świata
#seriale
MorDrakka - Nareszcie udało mi się skończyć oglądać wszystkie sezony #doctorwho. Troc...

źródło: comment_1635777227WcgNA6Gy36ug9Z33CbAnuL.jpg

Pobierz
  • 3
@MorDrakka jak ogladales wszystkie odcinki to moze mi podpowiesz czy to co ogladalem za małolata to byl wlasnie doctor who. Pamietam ze w tym pamietnym odcinku mieli piłeczkę golfową tz bombe ktora wygladala jak piłeczka do golfa i ktora zgubili. Pamietam tez ze znalazl ją jakiś golfiarz i w sumie tyle. Napewno bylo to.odcinki z lat 80-90 moze jeszcze starsze
całe classic who? Wszystkie brakujące dorobili


te paczki, co ja miałem, to posiadały brakujące odcinki w formie pokazu slajdów z napisami, co się dzieje w danym momencie. Dosyć dziwnie się to ogląda, ale daje radę. Najbardziej poszkodowanym jest drugi doktor

No i wczoraj wyszedł special z new who


@Cesarz_Polski: wiem, idealnie skończyłem na nowy sezon, ale chyba poczekam aż będą wszystkie odcinki, bo porobiły mi się zaległości w innych serialach